Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátnőim miért ilyenek?

Barátnőim miért ilyenek?

Figyelt kérdés

36 éves vagyok,munkámból kifolyólag napi szinten találkozom fiatal (15-25 éves) srácokkal. Közülük szemezgetek néha-néha,de e miatt a barátnőim folyton megjegyzéseket tesznek,hogy miért nem keresek korombélieket,meg hogy mikor megyek férjhez, mikor vállalok gyermeket,stb.

Közben ők viszont folyton a lúzer,félrelépő,idióta,piás,munkanélküli férjeikről beszélnek és a gyerekeik gondjairól és költségeiről. Amikor pedig a fotókon vagy a strandon meglátják az aktuális srác testét csak csorog a nyáluk és kiül az arcukra az írígység. Miért nem ismerik be,hogy megbánták a házasságot és cserélnének velem ahelyett,hogy szentbeszédet tartanak nekem?



2015. okt. 14. 12:40
1 2
 1/14 Sunshinedoll ***** válasza:
33%
Most őszintén, szerinted mennyire egészséges dolog 36 éves felnőtt nőként 15-20 évesekkel flörtölni meg szemezni? Fúj????
2015. okt. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Miért ne lenne?


Jobb egy 30-40 éves,pocakos,elvált,házas,kapuzárási pánikos pali?


Mellesleg egy korombeli pasi ha kefélhet fiatal csajokat egy nő miért nem kezdhet fiatalabb srácokkal? Jó test,vad az ágyban,kísérletező,ráadásul nem féltékenykedik és nem akar gyereket vagy házasságot. Legjobb!

2015. okt. 14. 12:47
 3/14 Sunshinedoll ***** válasza:
33%
Mert ezt hívják pedofíliának, drága hölgyem.
2015. okt. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Sunshinedoll ***** válasza:
24%
Nem fiatalabb pasikról beszélek, hanem gyerekekről! Természetesen bármilyen felállásban ugyanúgy elítélendő, ne gyere itt nekem a fehér álfeminista f-szomsággal. Te is csak addig kardoskodsz, hogy ugyanazokat a szarságokat megcsinálhasd, mint a férfiak.
2015. okt. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A fogalmakkal legyen tisztába hölgyem,mielőtt vádaskodik!
2015. okt. 14. 12:57
 6/14 anonim ***** válasza:
jól nézel ki semmi gond 19/f
2015. okt. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Az ilyenek szerintem is irigyek, nekik szar az életük, szar pasit fogtak ki, stb. Neked meg jó mert azt csinálod amit te akarsz.

Ennek ellenére mondjuk én sem csinálnám úgy ahogy te, mert nekem fontos egy stabil hosszú kapcsolat. (Házasság és gyerek nélkül) Én nem tudnék összevissza mindenkivel ágyba bújni. Ez nekem is ellenszenves dolog. Nem vagyok én állat hogy mindenkivel aki megtetszik...

2015. okt. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

"Nem vagyok én állat hogy mindenkivel aki megtetszik..."


Ez miért is állatias???

2015. okt. 14. 13:13
 9/14 anonim ***** válasza:
62%

Valahol megertelek kerdezo, es en 30 evesen is hasonlo okok miatt inkabb nem is tervezek csaladot. Egyreszt nem vagyok oda a gyerekekert, masreszt annyi rossz hazassagot, felrelepest latni, hogy nem is erzem, hogy megerne feladni az egesz jo kis eletemet, a szabadsagomat azert.


Irigyek, mert te azt csinalod ami neked jol esik, ok pedig biztosan nem igy terveztek, de igy alakult.


Keress magadhoz hasonlo gondolkodasu baratnoket, akik megertenek teged. Szerintem nincsen normalis, vagy nem normalis, mindenki tegye azt ami neki jol esik.

2015. okt. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem ez undoritó.
2015. okt. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!