Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tizennyolcadik születésnapi buli?

Clay Morrow kérdése:

Tizennyolcadik születésnapi buli?

Figyelt kérdés

Az osztálytársaim kezdik betölteni a 18.-adik életévüket és a szokást, persze, hogy ők is akarják folytatni, azaz egy nagy bulit csapni. Én az egyik osztálytársam bulijára sem fogok elmenni. Azért, mert egyikkel sem vagyok annyira jóban és rühellem az ilyen bulikat.

Viszont a kérdés, a többi osztálytársam azt akarja, hogy közösen vegyünk neki egy ajándékot.. Kérdem én: minek?

Ha én nem vagyok jóba az illetővel, miért adjak pénzt? Adjon az aki akar, illetve aki megy a bulira és kész. Én sem várom el senkitől, sőt ne is vásároljanak nekem.

Meg voltak lepődve és hülyének néztek, mikor megkérdezték, hogy:"te hol és mikor tartod?" én meg azt válaszoltam, hogy nem tartom meg.

Mielőtt bedobnám a bombát és mindenki nekem szökne, szerintetek helyesen cselekszem? Igazam van?

Ha én nem kívánok senkinek sem adni, akkor miért adjak? Azért mert 4 éven keresztül el kell tűrjük egymást és jópofizni?



2015. dec. 15. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Megértelek, nekem se volt ilyenem, egyszerűen nem igényeltem.

Ajándékra én se adnék pénzt, sőt, énis megmondanám, h adjon az, aki megy a buliba...meg aki a barátja.

2015. dec. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kereken megmondanám, hogy nem vagyok a haverja.

Ergo tőlem ne is várjatok pénzt.

2015. dec. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
helyes, állj csak ki amellett amit érzel.
2015. dec. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!