Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért csókolózik körülöttem...

Coolhc kérdése:

Miért csókolózik körülöttem mindenki?

Figyelt kérdés
Észrevettétek hogy körülöttetek mindenki nyalja-falja egymást? a középiskolába ahova járok emlehet úgy elmenni a folyósón hogy az ember ne botlana 2-3 csokolózó "párra" legtöbbjük aligmult 15 éves de nekik már kell és lehetöleg úhy gogy azt az elhaladók minnél nagyobb része lássa őket hogy ők hogy szeretik egymást.ezt nem 1 és nem 2 esetben tapasztaltam már de csak engem irritál?

2015. dec. 21. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Tinédzserek, hormonok. Figyelj oda biológia órán!
2015. dec. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Viven kérdései ***** válasza:
Nálunk is ez van...
2015. dec. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1# de miért kell a folyósó,elötér,stb közepén? nekemis van barátnőm de nem a folyosó közepén csókolózok vele
2015. dec. 21. 20:41
 4/5 Dalmi21 válasza:
Csatlakozom az elottem szolohoz! Figyelj oda biologia oran! Jah es nyelvtan oran is!!!! Nagyon fontos.. Ahelyett hogy masokkal foglalkozol, inkabb nyisd ki a helyesirasi szabalyzatot! Es lapozgasd! Gyakran! (Ha ok igy boldogok, akkor neked az ne fajjon! Gyerekek meg! Es te is az vagy! A kerdesbol is latszik! 12nek tippeltelek volna az alapjan..)
2016. márc. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó.OFF:Arra a 3 helyesírási hibára célzol amit vétettem?Ha nem vagy teljesen értelmetlen akkor láthatod,hogy mit akartam írni és megnézheted hogy a leírt betűk és a leírni szándékozott betűk egymás mellett vannak és félre nyomtam.Mond csak a helyesírási szabályzatban nem írják,hogy a "ja" az nem "jah"?És,hogy ékezetekkel irj?12 évesek pedig nem közép iskolába járnak.ON
2016. ápr. 4. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!