Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért érzem hogy körülöttem...

Miért érzem hogy körülöttem mindenki ennyire infantilis (gyermekded)?

Figyelt kérdés
Az általános iskolát nagyon élveztem, de amikor átkerültem gimnáziumba mindenki olyan dedós lett és unalmas.Lehet, hogy azért van mert ez egy kisvárosi gimnázium, de nem hittem volna ,hogy ez az egész ennyit jelent. Először azt hittem, hogy csak a kezdeti nehézségek leküzdése végett tesz mindenki úgy, mintha alsós lenne, de ez 1 év után sem változott(10. osztályos vagyok). Senki se szeret sportolni, tesi órán mindenki csak ülni akar és ettől teljesen demoralizálódok nap mint nap. Erre még rátesz egy lapáttal az is, hogy alig szólalok meg,(mivel a legtöbbször nem is értem hogy x dolgon mit is kellene röhögni, vagy beszélni)ezért általában rajtam csodálkoznak el. Arra is gondoltam már ,hogy esetleg én lehetek a furcsa, de meg kérdeztem pár barátomat ,aki más sulikba ment és azt mondták, hogy ez tényleg furcsa.Azon gondolkoztam, hogy iskolát kellene váltanom viszont kissé tartok tőle, vagy lehet hogy csak barátnő hiányom van?

2015. dec. 6. 23:59
 1/3 Roland G. ***** válasza:
100%

Barátnő hiányod az lehet,plusz valószínű,hogy értelmesebb vagy a többieknél.Szóval nem a te bajod.

Szép napot!

2015. dec. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg korábban érő típus vagy és szükséged lenne egy-két veled egy szinten mozgó barátnőre....... vagy egy fiúra. ;)

Nem gond, túlélhető a szitu, hasonlóan éreztem magam én is a gimibe. A fősuli/egyetem megint jobb lesz. Ott biztos megtalálod a hozzád illő barátaid. Addig meg legalább külső/félig külső szemlélőként, tanulmányozhatod a kortársaid viselkedését.

2015. dec. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 elwera ***** válasza:

A jó haverok totál hülyeségeken is tudnak együtt nevetni, amit egy kívülálló nem érthet.


Az a baj, hogy túlságosan elzárkózol. Bárhova mész, mindenhol ezt fogod csinálni. Többet kéne beszélned a többiekkel és el kéne fogadnod őket.

2015. dec. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!