Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, hogy legyenek...

Mit tegyek, hogy legyenek körülöttem?

Figyelt kérdés
Van egy párom és a kislányom. Párom ritkán van velem,kislányomat gyakran elviszi apja, ami jó és ott tölti a hétvégéket,unokatesókkal, mamával, sógornőmmel... Nekem itt nagyon vége az életnek. Járjak el vhova. Egyedül? Nem érdekel már semmi. 37 éves vagyok,mindjárt negyven. Kb. a nyugdijvárás lehet már csak a sorsom....Kislányomhoz sincs sok kedvem hétköznap sem, mert rossz belegondolni, hogy nem adtam neki mozgalmas családot, életet. Most már csak a halált lehet várni vagy fog még történni az életemben még vmi. Vagy mindig egyedül leszek eztán és várhatom, hogy a lányom felnőjön és hozza az unokákat??? Brrrrr.
2015. szept. 25. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
A párod miért nincs veled gyakrabban? Nem együtt laktok?
2015. szept. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jól irtad. Együtt lakunk...
2015. szept. 25. 15:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor?
2015. szept. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sokat dolgozik.
2015. szept. 25. 16:05
 5/5 A kérdező kommentje:
Dolgozom. Egész héten egyedül egy irodában.... Ő nem érrá velem foglalkozni. ennyi. De nem is a párkapcsolat lett volna itt a kérdés.Hanem az élet értelmne ebben a korban ésebben az éllethelyzetben
2015. szept. 25. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!