Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti elmennétek bulizni ha csak...

Ti elmennétek bulizni ha csak kényszerből hívtak meg?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőmnél voltam és egy ismerőse átjött és elhívta bulizni a hétvégére. Látásból mi is ismerjük egymást, de még nem beszéltünk. Engem is elhívott, de szerintem csak azért mert ott voltam. Szívesen elmennék, mert nincs más programom, de nem tudom nem lenne-e gáz, főleg hogy szinte senkit nem fogok ott ismerni. L17
2015. dec. 21. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van kedved tojd le és menj. Majd bepótolod a vele való beszélgetést a bulin ennyi.
2015. dec. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmiképpen se, főleg mivel senkit sem ismerek és én alapból antiszoc figura vagyok, de ha neked ez nem gond akkor menj, ha viszel piát akkor panaszkodni sem fog tudni rád.
2015. dec. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem menj el, ha van kedved. ne csinálj ebből önérzeti kérdést.

mindig jó új arcokat is megismerni, és most te leszel az új arc. szóval nyugodtan menj el, ha meg nem érzed jól magad, még mindig hazamehetsz.

2015. dec. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj el, majd megismered őket;) Ráadásul a barátnőd is ott lesz. Ha más nem, kérdezd meg az ő véleményét.
2015. dec. 22. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!