Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok, ti egyedül is szoktato...

Lányok, ti egyedül is szoktatok járni bulizni?

Figyelt kérdés
Van,hogy lenne kedvem bulizni,de épp egyik barátnőm sem ér rá vagy nincs kedve.Egyedül nem gáz menni,vagy nem veszélyes? 19L

2015. dec. 22. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
De igen, nagyon is veszélyes. Szerintem egyedül ne menj bulizni.
2015. dec. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Én nekem ha bulizhatnékom van fogom magam és beülök a közeli bárba meginni valamit és közbe elbeszélgetek a pultossal vagy valakivel aki hasonlóan egyedül van mint én, meg általában 1-2 ismerőssel mindig összefutok akikkel el lehet beszélgetni és sokszor van hogy hív hogy csatlakozzak hozzájuk, vagy ha nem jön össze valakivel csak eltudom ütni az időt este 10-11 ig aztán ha abszolút nincs semmi teszek egy nagy nyugodt sétát, ha úgy alakul benézek valami kisebb szolidabb helyre és ha ott sincs semmi haza megyek.


Én ettől is jól szoktam érezni magam mert mégsem ülök a négy fal közt főleg ha nincs más elfoglaltságom.


Olyan is szokott lenni amikor egyik barátnőm hív hogy menjek vele meg a barátaival bulizni ott általában megismerkedek elég sok emberrel, és ha nem jön be akkor haza megyek vagy máshova.


Nem nagyon szoktam eljárni nagy bulikba mert azok már veszélyesebbek még ha társasággal vagyok akkor is. A kis szolid kimozdulásokért vagyok oda, 1-2 sörnél meg 1 vodkanarancsnál többet sosem iszom amúgy sem.


De vannak olyan hétvégék amikor otthon vagyok, nem azért mert magányos vagyok vagy nem hívnak hanem mert ha nehéz heten vagyok túl főleg olyanon amikor sokat kellett tanuljak plusz dolgoznom is kellett akkor mindig hulla vagyok.

2015. dec. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Már nem.
2015. dec. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Egyedül én nem tartom gáznak, viszont annál veszélyesebb !!

(Foglalkozásomból tudom, mennyire.)


NE MENJ EGYEDÜL !!

2015. dec. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Azt hiszem inkább várok a következő alkalomig,mikor a barátnőim is tudnak jönni:D
2015. dec. 22. 17:28
 6/6 anonim válasza:
16 vagyok, én is hasonlót fontolgatok, mert senki, senki
2016. febr. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!