Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti amikor neten ismerkedtek...

Ti amikor neten ismerkedtek nem féltek attól hogy amikor majd először találkoztok vele, nem fogtok neki tetszeni?

Figyelt kérdés
2015. dec. 25. 01:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Randira hívás előtt kép küldésével/kérésével elkerülhető ez a probléma.
2015. dec. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Általában addigra már látunk képet egymásról, szóval nagy meglepetés nem tud érni sem engem, sem a partnert.
2015. dec. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
igazatok van, de sokszor mást mutat a fotó mint a valóság.
2015. dec. 25. 01:49
 4/12 anonim ***** válasza:

Akkor meg: "van ilyen". Az ismerkedés ilyen: nem jöhet be midnenki mindenkinek. Ha valaki elutasít, ez van. Majd lesz, aki nem fog. :) Én azt mondom, nem kell túlizgulni ezt a dolgot. :)

Különben is, egy valamire való kapcsolat nem a külsőségeken fog alapulni. A kép meg oké, hogy lehet csalóka, de ha 5-10 képet már láttunk egymástól, akkor azért annyira nem lehet más a valóság. :)

2015. dec. 25. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

De, mindig. :D Egy rakás képcsere után is. Előfordult már, hogy randi után mondták, hogy bocs, de élőben nem jöttél be.

19/F

2015. dec. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 bandi6891 ***** válasza:
66%
Én mesteri szintű megoldást találtam eme problémára amikor 24 éves korom körül kipróbáltam ezt a netes cuccot.Nem találkoztam senkivel csak leveleztem.Nem is volt csalódás meg pofára esés!Nagyon profi nem?
2015. dec. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Képek nagyon csalókák tudnak lenni (pláne ha profi fotóssal csináltatja az ember). Meg nyilván mindenki a legjobb képeit mutogatja. Pl. nekem egy csaj bejött képeken, de skype-on kapcsolt kamot és ott már egyáltalán nem jött be (a gesztikulálása, a beszédstílusa, a hangszíne, a mimikája, stb), úgyhogy taliig el se jutottunk. :D
2015. dec. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Fényképen úgy is lát, ha ott tetszem neki, akkor élőben is fogok. Nem agyon photoshoppolt fényképem van fent, csak egy sima mobillal készített kép, amit vki csinált rólam, amikor még se smink nem volt rajtam, se csinosan nem voltam felöltözve. Úgyhogy ha az alapján tetsszek, akkor nem lesz gond. :D
2015. dec. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Volt egy lány aki fényképen jól nézett ki, komolynak látszott meg minden, aztán élőben meg nagy vigyorgós feje volt csak a képekeb direkt összeszorította a száját, ja meg a fogai is rohadtak. :D
2015. dec. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
a képcsere szerintem nem sokat számít, max tudod hogy kb hogy néz ki az illető, de élőben az összkép az ami dob rajtad, vagy épp az ellenkezője
2015. dec. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!