Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha interneten ismerkedtek,...

Ha interneten ismerkedtek, úgy mikor először találkoztok személyesen, azzal a személlyel, ugyanazt a hatást kelti, mint amit vártok?

Figyelt kérdés
Érdekelne, nálatok ez hogy szokott menni, én megismertem valakit és eddig minden szép és jó, de félek, ha találkozunk, nem fogok neki tetszeni.

2014. ápr. 9. 23:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Benne van a pakliban. Ne legyenek elvárásaid, és ne képzelj még nem ismert tulajdonságokat a másikba.
2014. ápr. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen ne aggódj, ha jókat chateltek, akkor ezzel se lesz gond :) Le ne mondd a randit
2014. ápr. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit másabb de amúgy nekem pozitív tapasztalataim vannak. F/19
2014. ápr. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
Ne fűzz sok reményt hozzá. Soha ne bíz meg benne. Senkiben max a családodban csak mondom ;).
2014. ápr. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
oszt akkor mi van? :D ha nem tetszel akkor nem tetszel, de másképpen sosem fog kiderülni. amúgy meg természetesen tök más élőben mint a neten, tapasztalatból mondom.
2014. ápr. 10. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én nem igazán voltam oda soha a netes ismerkedésért. 5 éven belül 3 emberrel azért találkoztam netről. Ebből 2-vel nem igazán voltunk egy hullámhosszon,de azért beszéltünk 1 órát és annyi volt. A 3. viszont a párom lett, vele pontosan ugyanolyan volt minden, mint neten :) ^^


L/21

2014. ápr. 10. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem eddig mindig pozitív volt a végeredmény, de én elég jól átlátom az embereket a netes beszélgetések alatt, meg csak kevés olyan lány van, akivel hajlandó is vagyok találkozni élőben. Szerintem ha jól szelektálsz és jó emberismerő vagy, akkor nem érhet csalódás, mert akkor nagyjából olyan lesz a másik ember élőben is, mint amilyet neten megismertél :)
2014. ápr. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
dehogy, sokkal rosszabb szokott lenni 23L
2014. ápr. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az ember akaratlanul is beleképzel olyan tulajdonságokat a másikba, amik lehet hogy nincsenek meg benne. Általában csalódás szokott lenni emiatt, de ez nem jelenti azt, hogy nem érdemes esélyt adni neki, mert attól még ugyanaz az ember, csak már nem a fantáziád tölti ki a hiányzó részeket. Persze más helyzet az, ha kiderült hogy nem is ő van a képeken amiket mutatott, meg alapvető dolgokban hazudott, mert az gáz.
2014. ápr. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
videochat már volt és tök rendben volt minden
2014. ápr. 10. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!