Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, mikor interneten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mikor interneten ismerkedtek akkor több vagy csak egy nővel találkoztok egyszerre?

Figyelt kérdés

A netes ismerkedésnél egyszerre lehet több nővel beszélgetni. Amikor szimpatikus több akkor utána hogyan? Egyszerre csak egyre vagy kettőre fókuszáltok, vagy nagyon sokra és minddel találkoztok akitel tudtok képzelni az ágyban?

Ha mondjuk komoly kapcsolatra kerestek valakit, akkor csak arra fókuszáltok, vele találkozgattok, meglepetések, programok, figyelmesség? Vagy párhuzatosan több nővel és ezek közül lesz aki csak egyestés, lesz aki több alkalom lefekvés, lesz aki meg olyan "csodálatos" azt meg komoly barátnőként tekintetek rá. És ha így van akkor a többit leépítitek, vagy mindig megvan aszáma, fel tudjátok hívni?


2015. nov. 22. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
vagyok olyan hülye, hogy egyszerre csak egyre figyeljek. Sajnos ez a másik fél részéről, az én irányomban sosem volt így.
2015. nov. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem ismerkedem a neten, Fhaszság. :] Nagyon nagy kivételnek kell lennie annak a helyzetnek, ha ott ismerkedem. De amúgy egyszerre egy nővel ismerkedem általában, nem vagyok fhaszkalap.
2015. nov. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy nőre szoktam koncentrálni! Ha dob akkor lépek tovább
2015. nov. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ismerkedem neten. De nincs szinkronitás. Szigorúan sorrend van csak.Egyik a másik után, ha nem sikerül.
2015. nov. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Single39 ***** válasza:
Nem ismerkedem neten. VIszont jelenlegi státusomból kifolyólag egyszerre 3 hölgy van akivel ismerkedem, aztán ha valamelyik nem jön be/én nem jövök be akkor pótolom a hiányt. Egyébként jól leírtad a folyamatot, nálam pontosan így történik....
2015. nov. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!