Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Életetek legkínosabb helyzete...

Életetek legkínosabb helyzete más ember (ek) előtt?

Figyelt kérdés

Leírhatnátok a legkínosabbat.


Nekem talán nem a LEG.. de most ez jutott eszembe:


Egyszer múzeumban, miután jól "kitomboltam" magam, mentünk el, a kijárattól nem messze, állt egy férfi, beszélgetett pár emberrel. Nem láttam, csak a sggét.

Tetszett, és megfogtam, miközben elsétáltam mellette. (ő háttal volt én meg oldalt, szóval csak így oldalra nyúltam és hozzáértem ..)

Én már előrébb voltam de még láttam hogy rám nézett.

Láttam, hogy 50-60 körüli bácsit tapiztam le.

Szerencse hogy épp mentem ki!!!


2015. dec. 26. 02:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Yo hogy nem en voltam ott mert en nem cssk neztem volna hanem ment volna a slap on your face
2015. dec. 26. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 intrepid ***** válasza:
100%
Bulin, iszonyatosan bealkoholizálva, rástartoltam a feleségemre, úgy hogy nem ismertem fel, és fel akartam szedni egy egyéjszakás kalandra. Ő meg levette a dolgot, és belement a játékba, végigcsinálta. Vigyázott rám.
2015. dec. 26. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer odalöktek egy frissen megözvegyült nénihez h mondjad neki, nekem meg nem jutott eszembe rögtön h mi az a szólás amit ilyenkor mondani kell, ez lett belőle: öööö, izé... gratulálok!
2015. dec. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a tanarodat a szemeszetre kuldik, mert egy pingpong labdaval szementalaltad; az eleg kinos??😁
2015. dec. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyszer egy parkban elmentem vizelni az egyik fához. Ott jöttem rá, hogy hasmenésem van...
2015. dec. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy ha részeg vagy nem érzed kínosnak azt se ha majdnem pucéron futkozol, meg azt se ha valami godzillának képzeled magad, és megtámadsz autókat és bevisznek az őrök, mert nem emlékszel ://
2015. dec. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!