Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan érhetnék el mindent...

Hogyan érhetnék el mindent amit csak akarok?

Figyelt kérdés
Sokszor már elegem van hogy nem lehet csajom és nincsenek barátaim mert nem tetszek az embereknek, piracetamot szedek de egyenlőre nem hiszem hogy ez olyan szer, ami okosabbá tesz engem. Tanulási nehézségeim, kommunikációs nehézségeim vannak mindig félek a lehetőségektől hátha elszúrom meg csajokkal félek szóba állni mert vagy van valakijük vagy lekoppintanak és/vagy hülyének néznek. Állandóan dadogok ha meg akarok felelni valamilyen embernek de sikerült leállítanom ezt a folyamatot mert megoldottam hogyan ne dadogjak saját módszerrel. de nehezen rakom össze a fejemben a mondatokat és 70-es az IQ-m lehet nekem társasági életem kétlem nekem nem hiszem h lehetne normális életem mivel nincs agyam hozzá bármivel próbálom fejleszteni ez lehetetlen hát amit a doki felirt nekem a piracetám tablettákat remélem beválnak de kétlem.

2015. dec. 16. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Tuti recept nincs.

"...de sikerült leállítanom ezt a folyamatot mert megoldottam hogyan ne dadogjak saját módszerrel"

Itt a pont; a többi problémára is hasonlóképpen dolgozz ki egy módszert. Ha meg attól félsz, hogy elszúrsz valamit, gondold át, mennyit veszítesz vele. Lehet, hogy komoly a tét, és akkor jogos az óvatosság, de gyakran csak a rá szánt idő megy el, ugyanakkor tapasztalatot mindenképpen szerzel.

2015. dec. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jó de nem mindig működik a módszerem. mindig leégetem magam mert nem tudom megfelelően értelmezni a mondatokat és sokszor hülyeséget csinálok, pl. a munkanyilvántartársban aláirtam a táppénzesnél is holott nem tudtam h nem kellett volna és a főnök lecseszett érte h nem kellett volna. nem értek meg mindent én mindent érteni akarok
2015. dec. 16. 19:33
 3/3 anonim ***** válasza:
gátlástalanul,lopni,csalni ,hazudni!láthatod a politikusok is így csinálják és milliárdos vagyonra tesznek szert,már a maffiát is háttérbe szorítják.
2016. jan. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!