Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Bunkóság nem kimenni, ha...

Bunkóság nem kimenni, ha vendégek jönnek?

Figyelt kérdés

A szüleimhez mindig jönnek vendégek, szinte heti ötször. általában 6-8 óra körül, amikor már várom hogy fürödhessek, aludhassak. Nem szoktam kimenni hozzájuk, hanem a szobámban maradok, nincs kedvem jópofizni.

Azt mondják ez nagyon bunkó dolog, de én nem érzem annak. Nem hozzám jönnek. Ti mit gondoltok erről?


2015. dec. 29. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha kimondottan a szüleidhez jönnek, akkor nem bunkóság a szobádban maradni, sőt fel lehet úgy is fogni, hogy tapintatos vagy, nem akarsz fülelni, hogy miről beszélnek az "öregek".
2015. dec. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Menj ki, köszönj nekik, ha kérdeznek válaszolj és menj vissza.

Ez nem jópofizás és bunkónak sem fognak gondolni.

2015. dec. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha kimennél egy jónapotra/jóestétre, abba nem halnál bele és a szüleid is leakadnának erről a témáról.
2015. dec. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Blade Bone ***** válasza:
Szerintem nem bunkóság.
2015. dec. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem bunkóság. Én sem mentem volna ki, ha lett volna szobám, de mivel nem volt, kénytelen voltam ott ülni és hallgatni a hülyeségeiket. Főleg ha némelyik sokáig maradt, nekem meg kelni kellett reggel az iskola miatt. De addig nem fekhettem le, míg az illető ott volt. Ha lett volna egy rohadt szobám, kidugtam volna az orrom egy jónapotra de aztán lóval sem húzhattak volna ki.
2015. dec. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, 10 alatt? Engem utoljára ovis koromban küldtek aludni délután 6-kor. Egyébként nyilván nem azt várják, hogy első perctől az utolsóig ott ülj köztük, hanem csak told oda a pofidat, köszönj, ess túl az ilyenkor szokásos 2-3 perc beszélgetésen, aztán már mehetsz is aludni. Pár percet tényleg mindenki ki tud bírni és akkor a szüleidnek sem kellene szégyenkezniük a modortalan lánykájuk miatt.
2015. dec. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem nem bunkóság, nem is várhatják, hogy ott ülj velük, viszont tényleg kicsit jobb megoldásnak tűnik, ha azért kimész egy gyors köszönésre.
2015. dec. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!