Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerelmes vagyok egy lányba...

Szerelmes vagyok egy lányba de nem merem elmondani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A lányt ovodás korom óta ismerem. Együtt jártunk 6 évig iskolába,és a nyáron sokat voltunk együtt. Belé szerettem a lányba, de nincs önbizalom, hogy elmondjam neki.

#szerelem #több mint barátság.
2015. dec. 29. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Ne mondd el.
2015. dec. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ha nem mondom el sose tudom hogy érez e irántam valamit. de nincs annyi önbizalmam hogy megmondjam
2015. dec. 29. 19:20
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szenvedj b+. Már bocsi. Ennyire töketlen puha p..cs nem lehetsz?

Ha nem mész oda beszélni vele, akkor hogy akarod a tudtára adni?

A levélírást azért nem ajánlom, mert a személyes közlés sokkal jobb!

De ha gyáva nyuszi vagy, akkor írd csak meg azt a levelet.


Előbb azonban olvass el jó pár önfejlesztő könyvet, amivel tudod növelni az önbizalmadat!

2015. dec. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy ezt megirtad. már dudom mit kell tennem holnap elé állni a lány elé és a szemébe mondani,hogy szerelmes vagyok beléd.
2015. dec. 29. 20:09
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Jó, de vigyél pénzt. Több esélyed lesz. Meg vedd fel a legmárkásabb ruháidat!
2015. dec. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oké köszi a tanácsot. Nike cipó adidas kapát és felső fekete farmer ?? vagy legyen a nadrág is Nike vagy adidas??
2015. dec. 29. 20:29
 7/7 anonim ***** válasza:

Vazzeg a legszakadtabb ruhádat is felveheted, ha hasonlóképpen érez, a nyakadba ugrik. De felveheted a legdrágább ruhádat, ha közömbös vagy neki, akkor is vissza fog utasítani.


Először beszélgess vele, puhatolózz, mit gondol a fiúkról, van-e valaki stb. Ha tetszel neki, észreveszed majd a viselkedéséből. Bókolj neki, és nézd meg, hogy reagál. Ha zavarja és ideges lesz tőle, akkor hagyd, ha viszont zavarba jön, mélyen a szemedbe néz, jól fogadja, akkor az jót jelent.


Nehogy már először azzal nyiss, hogy szerelmes vagy belé, mert ez csak elriasztja, ezzel így nem fog tudni mit kezdeni.

2015. dec. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!