Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha szerelmes vagyok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmes vagyok egy fiúba, de (szerintem) ő csak barátként tekint rám és félek neki elmondani, mert tönkremenne a barátságunk, akkor miként tudassam ezt vele?

Figyelt kérdés

Már több mint hat éve ismerjük egymást, de csak három éve vagyunk barátok/legjobb barátok. Kb. egy-másfél éve érzem azt amit a fentiekben megemlítettem. Előre is köszi.:)


14L



2015. szept. 20. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Félsz elmondani de tudatni akarod? Hát, ilyen megoldás nincs. Aki mer az nyer. Hajrá.
2015. szept. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy ez bénaság de ez van! Nem elég hogy csak barátok vagyunk, de biztos hogy nem érez ugyanígy irántam! Nekem szokta mesélni hogy éppen melyik lány ,,nagyon szexi és szép´´ meg minden:( Esélytelen?
2015. szept. 20. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!