Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok az egyik fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az egyik fiú osztálytársamba de nem merem neki elmondani és már nagyon rosszul érzem magam már van hogy a közelembe jön és képes lennék összeesni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok most kezdtem új iskolát valószínűleg még 5 évig osztálytársak leszünk.

2015. nov. 10. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem várj még ezzel a nagy vallomással, adj időt neki, mert meg fogod bánni, ha elkapkodod.

Ijesztő is lehet egy fiú számára, ha egy lány szerelmet vall. Ismerkedjél vele, próbálj meg beszélgetni, viccelődjél, lehet, ha jobban megismered, már nem is fog annyira tetszeni, sok lány beleképzel olyan dolgokat is egy fiúba, amilyennek szeretné őt látni, közben a fiú teljesen más, aztán jön a pofára esés.

Jön a karácsony, biztos lesznek a suliban közös programok, ilyenkor jó alkalom dumálgatni, közelebb kerülni hozzá, de semmiképp ne rohand le, mert aztán 5 évig bújkálhatsz előle ha beégsz.

2015. nov. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De én nem fogom lerohanni az biztos mert félek a választól és nem képzelek mögé érzéseket soha nem szoktam mert szeretem meg várom amíg lép ha meg nem lép akkor így jártam mondjuk a héten is ráírtam és egy picit beszélgettünk.
2015. nov. 13. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!