Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Senki se hívott szilveszterezn...

Senki se hívott szilveszterezni, de én egyedül nem bírom ki. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Mindenki boldog csak én nem. Egyedül tervezek kimenni valami szórakozóhelyre hátha összejön egy csaj. Vagy pár fiatalhoz csapódni, egyszerűen nem lehetek egyedül már többé.

Mit gondoltok, van-e értelme, vagy inkább otthon szenvedjek?

20/F


2014. dec. 29. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha otthon csak rosszul éreznéd magad, akkor menj el egyedül. Ki tudja, lehet jól sül el.
2014. dec. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mindenképp mozdulj ki, meg vegyél egy bort
2014. dec. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Húsz évesen ìgy siránkozni...
2014. dec. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne, hogy lehetne rosszabb és 40 évesen is lehet sokat szenvedni, de én kaptam eleget már meguntam.
2014. dec. 29. 22:41
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Sas Józsi, Korda Gyuri, Hajdú Péter, Verebes István téged is vár a képrenyő elé. Hatalmas gigászi kacagások, a lenagyobb nevetetőkkel! Saskabaré!!! aztán Irigymirigy!!!!!! Hajdú Peti só!!!! Ünnepi Josi barát! Győzike! Pákó! Csona Pici! Bódi Guszti!
2014. dec. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Öltözz ki elegánsan, fasza parfüm, fasza haj, felpofozod magad a tükör előtt aztán mész es megdugsz egy csajt. Rajtad áll
2014. dec. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En no letemre rendszeresen mentem egyedulallokent regen egyedul bulizni , mert a bnoim mindig orakig keszulodtek buli elott. Amig meg egyutt mentunk. Ez idegesitett nagyon. Szoval menj el egyedul nyugodtan, nem ciki. Oltozz fel divatosan meg jo haj es biztos szeretni fognak a lanyok. N
2014. dec. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megértelek,én is ilyen cipőben járok,borzasztó lesz ez a szilveszter is.
2014. dec. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Metaladyy válasza:
Lehet kicsit keson irom, de az is sokat segithet a hangulatodon, hogy mikor hazamesz (ha voltal kint) probalsz javitani a haz hanfulatan. En azt csinaltam , hogy vettem par gyertyat, majd beallitottam oket egy atlatszo csuporba s meggyujtottam. Biztonsagos, ha van haziallat, akkor okosan helyezd oket el, hogy ne legyen baj. Hangulatos, s kozben nezhetsz egy jo filmet, ami kikapcsol.
2015. jan. 1. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!