Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hagynád, hogy a férjed elmejen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagynád, hogy a férjed elmejen szilveszterezni egyedül vagy nem?

Figyelt kérdés

Történet a következő:

A férjemet az egyik legjobb barátja elhívta magukhoz (nem mennek onnan sehová sem) sörözni, kártyázni, mulatni, stb. Természetesen engem is hívtak, csak van két apró bökkenő. Az egyik 3,5 éves (aki már azért éjfélig talán bírná ébren a mókát), a másik 10 hónapos (aki konkrétan már este fél 8-kor veri a "tamtamot", mert fáradt és aludni szeretne.

A buliba, ahová hívtak minket a háziasszony utolsó hónapos terhes, többiekről nem tudok semmit. Ebben a baráti körben egyedül nekünk van gyermekünk, tehát gyerektársasága a lányainknak abszolút nem lenne, ha esetleg minden pöpec lenne és nem lenne se hiszti, se nyűglődés, stb.

A lakás 1+fél szobás, így lefektetni se lehetne egyiket sem sehová (kitúrni a háziasszonyt nem szeretném a szobából, ha esetleg elfáradna; ráadásul senkitől sem várhatom el szilveszter éjszakáján, hogy ne üvöltesse a zenét és ne keljen ki magából örömében).

Segítségünk lenne, de nyilván egy "normális" ember ilyenkor mulatni megy, így ők is kilőve. Aki pedig nem mulat, az vagy 200 km-re lakik vagy olyan öreg, hogy kakassal ébred, tyúkokkal fekszik.


A férjemen látom, hogy menne.. ki ne menne?! Én is szívesen mennék már 2010 óta .. de valahogy sosem jött még össze.

Igen, nekem nagyon rosszul esne, ha itt hagyna és elmenne mulatni.

Év közben simán elmegy ide-oda a kollégáival, ha úgy adódik, semmi kifogásom nincs rá. Viszont a szilveszter az mégis csak egy olyan nap, mint a karácsony .. nem illik a szeretteinktől távol lenni. De, lehet, hogy én gondolom ezt rosszul.


Dada és egyéb ismeretlen ember felfogadása kizárt. Nem anyagi rész miatt, hanem azért, mert abszolút nem bízok meg még 1000%-ban leinformálható emberekben sem. Főleg nem, ha a gyermekeimről van szó.


2014. dec. 30. 14:06
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
75%
ha senkit nem tudsz megkérni, hogy vigyázzon a gyerekre(és a bébiszitter is kilőve), akkor kénytelen vagy otthon maradni. én elengedném azért a férjed a házibuliba.
2014. dec. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
69%
én is ezt csinàlnàm, amit az elsö.Vagyis elengedném a férjem.
2014. dec. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
82%
Eleve nem kér engedélyt. De miért ne mehetne? Nekem a szilveszter abszolút nem családi ünnep, az a Karácsony. Szilveszter a buliról szól. Felőlem mehetne. Biztos van valaki, aki tud segíteni, most felsoroltál 3-4 embert, aki kilőve, de biztos van, aki otthon lesz, vagy nem akar menni sehova. Nem?
2014. dec. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

Rokon nincs, ők kilőve.

Szomszédok/barátok mind ünnepelnek, mulatnak.


Egy baráti pár marad, akik otthon lesznek, de 2 hetes a lányunk. Ők jelenleg azt se tudják, hogy melyik bolygón vannak. :)

2014. dec. 30. 14:16
 5/35 anonim ***** válasza:
94%
én megértem a kérdezőt, annak ellenére, hogy egyáltalán nem vagyunk mi se összenőve a férjemmel, év közben sokszor van külön programunk, sose volt ebből gond, de én is azt mondom Szilveszter az más... nem tudom milyen messze laknak a barátaitok? mert elengedném de megkérném, hogy éjfél előtt jöjjön haza hogy koccintani tudjunk... utána akár vissza is mehetne ha a közelben vannak... de én se szeretnék egyedül átlépni az új évbe mikor van férjem... (bár az én férjem ilyen esetben nem hagyna itthon egyedül... vagy itthon maradna ő is, vagy megoldanánk a gyerekfelügyeletet - nekünk is van 2 )
2014. dec. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Találjatok ki v.mi köztes megoldást. Megvárja otthon az éjfélt, és utána átmegy, hajnalig még mulathatnak. Vagy átmegy délután, és 11-ig iszogatnak.
2014. dec. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
79%

Nem arról van szó,hogy engedném-e vagy nem.pl. azt mondanám neki,hogy én is el akarok menni egy társaságba és maradj itthon a gyerekekkel.Akkor megnézném,hogy mi lenne a válasza.

Ha a férjednek lenne esze nem menne el a családja nélkül.

2014. dec. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Nem laknak messze, autóval kb. egy 1 óra a városon át. Bár ilyenkor alig van dugó a Hungárián, így talán fél óra alatt megjárja .. talán.

Autóval megy, mert bérlete nincs, így inni nem fog.


Azt tudni kell, hogy 2010 óta én pl. sehol nem voltam szilveszterezni, mindig itthon voltam a nagyobbik lányommal (mivel pici volt akkor még hozzá, most meg már a húga a kicsi).

A férjem eddig egy szilveszteren kívül mindig elment. Bár ez nem oszt nem szoroz a jelenlegi "dilemmámon".

2014. dec. 30. 14:27
 9/35 anonim ***** válasza:
37%
Én elengedném a férjem .. az már más kérdés ,hogy ő így nem menne :) ... A nagyszülők nincsenek elérhető közelségben ,hogy vigyázzanak a gyerekekre ? Vagy ha a párod csak éjfél után menne át a házibuliba ,az nem megoldható ? Így legalább csak együtt köszöntenétek az új évet ...
2014. dec. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
79%
#7-nél a pont!
2014. dec. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!