Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Be fogtok rúgni szilveszterkor?

Be fogtok rúgni szilveszterkor?

Figyelt kérdés
Ha igen mit isztok majd? Hol lesztek?

2015. dec. 30. 14:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
szeretnék. pezsgőre tippelek.
2015. dec. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Fogok inni, de berúgni nem szeretnèk. Mèg ránèzni is rossz a rèszeg emberekre.
2015. dec. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Van egy kis 70 fokos abszint, remélem senki nem akar majd fejre állni tőle. Én itthon leszek, jönnek haverok házibulira.
2015. dec. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőméknél lesz házibuli, de olyan kevésbé vad fajta. :D inni fogok, de nem sokat, másnapos nem szeretnék lenni.
2015. dec. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
51%

Valószínű :) A tavalyi szilveszterem elég lagymatagra sikerült, mert kissé szétesett a társaságunk, szinte mindenki máshova ment bulizni és én ketten maradtam egy haverommal. Disco nem volt a közelben, úgyhogy kocsmatúrát tartottunk, de mindegyik helyen elég nagy volt a pangás, szóval nem volt túl izgalmas az esténk.

Na, a lényeg, hogy idén pótolni akarok és egyelőre úgy néz ki, hogy sikerülni is fog! :)

Velem együtt hét emberből fog állni a társaságunk, először az egyik lánybarátom lakásában gyülekezünk, mindenki visz magával italt-rágcsát, úgyhogy ott majd kicsit beszélgetünk, alapozunk, kajálunk. Onnan pedig indulunk discozni, a további forgatókönyvet pedig majd az élet írja! :D

Bízom benne, hogy jó este lesz! :)

Mit fogok inni? Bort biztosan, a sört inkább most hanyagolom, mert nem szeretném keverni, volt már belőle bajom. 1-2 feles Jager biztos lecsúszik, éjfélkor meg ugye pezsgőzünk! :)

22/F

2015. dec. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%
Nem. Haverokkal cs-zünk, józannak kell lenni, hogy ne legyek nagyon szar
2015. dec. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg otthon leszek, és valószínűleg nem fogok piálni. Hívtak pár buliba, de sehova sincs kedvem menni. Felesleges felhajtásnak érzem ezt az egész szilvesztert. Engem hidegen hagy az egész, csak egy nap a sok közül.
2015. dec. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Már kinőttem a berúgós korszakom. 23F
2015. dec. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem. Soha nem iszok alkoholt.
2015. dec. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Talán, ha jó a társaság el hülyéskedünk közbe el iszogatnunk max.

Jól is érezzük magunkat meg még másnap felkelve sem érezzük szarul magunkat.

Az ilyen szarrá ivást meghagyom az idiótáknak akiknek nem számít, ha alig élnek másnap a lényeg, hogy akkor azt sem tudták hol vannak és ez menő.

2015. dec. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!