Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ti fogtok petárdázni, tűzijáté...

Ti fogtok petárdázni, tűzijátékozni szilveszterkor, esetleg már az előtt valamikor?

Figyelt kérdés
Hát ha nem akkó' mé' nem?

2015. dec. 1. 22:27
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 Nemtudomanevem(sem) ***** válasza:
80%
Még szép, hogy fogok. Úgy, ahogy minden évban szoktam, és fogok ezután is. És a egkevésbé sem érdekel, hogy mit mond a sok "közveszélyesidiótavagy" okostojás. Mert tudom, hogy van ilyen.....
2015. dec. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
23%
nem mert hülyeség és pénzkidobás
2015. dec. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim válasza:
23%
Nem. Pénzkidobás.
2015. dec. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
94%
Én simán csak kinőttem belőle, régen nálam is így telt minden szilveszter.
2015. dec. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 A kérdező kommentje:
hogy lenne már hülyeség?
2015. dec. 1. 23:13
 6/63 Nemtudomanevem(sem) ***** válasza:
77%

De miért pont ez pénzkidobás?

A cigi nem az (?) de ez igen. Csak annak pénzkidobás aki utálja, de ki az a hülye aki utálja és megveszi??

2015. dec. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim válasza:
61%
Nekem most nem lesz penzem, szoval most eloszor latni fogom mi megy a tvbe ilyenkor :D petardazni vegkepp nem fogok :D
2015. dec. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
79%
Ezen a vonalon haladva nagyon sok mindenre rá lehet mondani, hogy hülyeség és pénzkidobás.
2015. dec. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
26%

Petárdában én nem látok semmi élvezetet. Tűzijátékra pedig azért nem költök, mert veszélyes (a petárda is), s pár ezer forintos cuccból nagy műsor nem születik.

Az élvezeti érték messze nincs nálam arányban az árral.

2015. dec. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
9%

Nem fogok, azért mert:


- utálom ezeket a dolgokat. Hangos is, büdös is és félek, hogy kigyullad valami...főleg mikor a hajamba hullik az összes pernye és szikra.

- balesetveszélyes (milyen jó érzés lehet mikor leviszi az ember fél kezét a petárda)

- teljesen hidegen hagy (másban látom a szórakozás lehetőségét)

- hülyeségnek is tartom (mi a jó benne?)

- felesleges dolgokra nem szórom a pénzt

- van kutyám


Néha viszont ki szoktam menni a főtérre és megnézem hogyan durrogtatja el az önkormányzat a féléves költségvetését.


Amúgy miért pénzkidobás? Egy 5 perces örömködésért kidobsz az ablakon egy halom pénzt. Ennyi erővel simán fel is gyújthatnád azt a pénzt...jaaa de az nem poén, hogy nem durrog...

De komolyan...mi a jó tűzijátékban? A petárda az meg aztán tényleg teljesen érthetetlen számomra. A petárda szóról amúgy mindig ilyen hülye gyerekek jutnak eszembe. Általában azok szoktak szórakozni vele. Eldobják és azon röhögnek, hogy durran...komolyan mint a fogyatékosok.

2015. dec. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!