Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » (Újdonsült) szinglik! Mit...

(Újdonsült) szinglik! Mit fogtok csinálni karácsonykor, szilveszterkor?

Figyelt kérdés
Nem vagyok már zsenge fiatal, de valahogy félek az ünnepektől. 15 év párkapcsolat után egyedül maradtam és nem tudom, miképp éljem meg az ünnepeket. Ha csak egy időmúlatós hosszúhétvégeként nézem, akkor kihagyom az ünneplés, ami elvileg mindig fontos volt számomra, de így most tanácstalan vagyok. Fám se lesz és amúgy irtózom az egésztől. Mindig meghitt karácsonyaim voltak, amíg szülőkkel, azért, amíg a párommal, akkor meg azért. Életem első magányos karácsonya és szilvesztere lesz.

2013. dec. 8. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia ! :)

Esetleg barátok, ismerősök ?

Én a te helyedben a két ünnepkor lelépnék utazni vagy vakációzni egyet, én tudom pl hogy nekem ez tenne jót ... még hitelt is képes lennék felvenni (ez már az én hülyeségem de na).

Vagy ha nem vagy annyira pénzköltős vgy a jövedelmed nem engedi meg, töltsd családi környezetben az ünnepeket. Amiatt meg nem kell aggódj hogy magányos lesz, ez a szeretet ünnepe és nem CSAK a párkapcsolatos ünnepe :)

2013. dec. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szüleimmel, tesómmal töltöm a karácsonyt. A szilvesztert meg a barátokkal. Te is keress valami társaságot.
2013. dec. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én valószínű sírni fogok mást nem tudok csinálni pont szilveszterkor ismertem meg életem szerelmét akinek már nem kellek így nem lesz kelleme a szilveszter szóval valószínű nagy mennyiségű alkohol közzé kell gyáván menekülnöm és több mint 1 év után berúgni.
2013. dec. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Néném a barátaihoz ment karácsonyozni és szilveszterezni is.
2013. dec. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!