Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 20-on felettiek, ti mikor...

20-on felettiek, ti mikor szoktatok elmenni nyaralni?

Figyelt kérdés
Nyáron vagy télen? Melyik típusba tartoztok, nyáron belföldre, vagy télen a Föld másik oldalára?
2016. jan. 4. 13:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nyáron szeretek utazni, mindig új helyekre. Változó, hogy mikor hová megyünk. Tavaly Szegedre és Pannonhalmára mentem, mert még sosem jártam ott, és tényleg szép helyen. Bizonyos években külföldre is utazok nyáron, legutóbb Cesky Krumlovba, egy középkori városba.
2016. jan. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Sunshinedoll ***** válasza:
Általában nyáron, de nem minden évben.
2016. jan. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nyaralni náron szoktam.
2016. jan. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Értelmes embernek tűnsz...:) Én a nyarakat általában végigdolgozom, olyankor nem is nagyon szeretek kimozdulni, mert dög meleg van. Jobb a klímás közeg. Majd január-február körül elutazok 1-2 hétre messzire.
2016. jan. 4. 13:25
 5/15 A kérdező kommentje:
1-esnek írtam.
2016. jan. 4. 13:26
 6/15 anonim ***** válasza:
27 vagyok, még sose voltam nyaralni.
2016. jan. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Az utazás a legnagyobb hobbim, így akkor megyek, amikor csak tudok, pl. hosszú hétvége van/tudok szabit kivenni, vagy például olyan is volt többször, hogy valahol láttam számomra kedves zenekar koncertjét Európában és köré szerveztem városnézést.


Tavaly nagy mázlim volt, minden hónapban sikerült eljutnom valahová, általában 3-4 napra, ill. 3x egy hétre. Idén egyelőre csak januárra van terv, ill. majd nyáron egy 2 hetes "nyaralás" (igaz ahová megyünk ott pont tél lesz, de az is 20+ fokot jelent ott). A többit még kitalálom menet közben :)


Régebben sokat utaztam belföldön (amikor még Magyarországon éltem), azóta bejártam Európa nagy részét, most pedig azon kívülre is készülök. A "fapados" módját szeretem inkább az utazásnak - ha város, akkor couchsurfing (nincs számomra jobb annál, mint a helyi emberek látószögén keresztül megismerni az adott helyet) vagy hostel, sok-sok mászkálással, vagy ha olyan az út, akkor autóbérlés és kempingezés (anno stoppoltam is sokat, de most nincs annyi szabim, hogy ennyire ráérjek, elég kiszámíthatatlan, bár jó móka). Az ilyen tespedős, tengerparton döglős nyaralások nem nekem valók, 1-2 napot még strandon elvagyok, de utána már mennék tovább felfedezni a környéket :D


27N

2016. jan. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Februarban 1 het Kanari-szigetek, nyaron meg 10 nap Olaszorszag.
2016. jan. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én télen szeretek, de nem meleg helyre. Valahová Skandináviába, vagy belföldre.

23/l

2016. jan. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Próbálom úgy alakítani az életem, hogy ne legyen ilyen munka-nyaralás-munka-nyaralás, fogyasztó társadalmi.

Gondolkodtam, anyagi okokból, hogy a telet délen töltöm, de túlságosan szeretem a hideget.

Mikor elegem van, elhúzok. Amerre épp kedvem van, változó. Pénz nincs, tehát kerékpár, stopp, sátor, couchsurfing. Kontinenst csak nyaralásért nem váltanék.

Sokat mászkálok, de az, hogy tkp.épp nyaralok, nem fordult meg a fejemben.

2016. jan. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!