Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy tetszik? (Érdemes elolvas...

Hogy tetszik? (Érdemes elolvasni szerintem)

Figyelt kérdés
Szerelem... Mit is értünk ez alatt? Hogy talàn valaki külsőleg megérint minket? Hogy beszèltünk egy keveset és ,,belészeretünk" amikor valójában nem? Hogy esetleg úgy érezzük hogy több mint egy barát? Nem. A szerelem nem ilyen egyszerű. Az ember akkor szerelmes, ha valaki teljesen megfogta a lelkét, hogy nem tud lemondani róla soha, hogy bármit megtenne érte, hogy mindig meg tudjon bocsájtani neki, ha kell fel tuja vidítani és a legfontosabb, hogy soha de soha nem hagyja őt egyedül, örökké szeretni fogja bármi történik a világban
2016. jan. 7. 16:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%

Nyáltenger és még irreális is. A szerelem egy átmeneti, átlagban 3 évig tartó érzés, ameddig a hormonok intenzíven működnek, addig érzed, aztán 3 év múlva visszaesnek a normális ritmusba és már nem leszel szerelmes abba az emberbe.


Most lehet rinyálni, de ez a valóság. :D Babyrage incomming 3...2...1...

2016. jan. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hány éves vagy? Eléggé érdekesen nézel a szerelemre. Söt szánalmasan. Azt hiszem inkább megvárom mások válaszát aki nem úgy értékeli az egészet hogy,,egy nyáltenger az egész"
2016. jan. 7. 17:00
 3/18 anonim ***** válasza:
51%

Pedig az elsőnek, még ha nyersen is fogalmazott, igaza van. Nagyon nyálas szöveg, személy szerint rosszul vagyok az ilyen pátoszos irományoktól.


Nagyon szép dolog a szerelem, főleg viszonzottan, de ez a leírás akkor sem reális. Mellesleg olyan, hogy "örökké, bármi történik", nincs. Ez az élet.


27/N

2016. jan. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Valóban érzelmes :)


De én egyetértek ezzel.


Csak sajnos a statisztika nem azt mutatja, hogy olyan sok ember tartana ki egymás mellett életük végéig... :(

2016. jan. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
8%

Miért kérdezgettél elején abszurd dolgokat?

Ne válaszolj. Magasról fosom le.

Megfogalmazásként pár dolgot írtál le belőle. Ez nem tetszik s nem ez szerelem... mint említettem, csak részletei.

A szerelem nem csak 3 évig tart. ha hagyod ellaposodni akkor visszaesnek igen. Én sokkal jobban szeretem párom mint 6 éve amikor beleszerettem. Ne legyél fogyatékos. Mert bizonyítva van valami pár majomagyú embernél, nem általánosíthatsz EGY EGÉSZ FAJRA.

Nem nyálas de felvidítás mindigsége nem szerelemfüggő.

2016. jan. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem igazad van. Viszont az,aki még nem találta meg az Igazit,az nem fogja tudni értelmezni az írásodat. Mert van olyan,hogy Igazi,igen. Nem az,akivel sosem veszel össze,és rózsaszín szappanopera lesz vele az életed a türkizkék Riviérán,nem,mert ilyen nincs,hanem az,akivel ha össze is csörömpöltök (mert mosogatás sincs csörömpölés nélkül),akkor is lehet tudni,hogy hamarosan az egyikőtök enyhülni fog,mert nem lehet haragban élni,és elválni meg biztos,hogy nem fogtok. Aki nem tud nélküled élni,és te sem tudok nélküle elképzelni még a lakást sem. Aki hiányozna a leltárból,ha nem lenne otthon. Akinél biztonságban van a neved,mert szeretettel mondja ki. Akinek a legnagyobb haragszomrádban is mindig van számodra egy ölelése. Aki megházasodik veled,mert komolyan gondolja,mert ő a másik feled. Mert Ő az Igazi.

Szeretettel kívánom,hogy te is találd meg ezt az embert!

30/N (megkérdezhetem,hogy mennyi idős vagy?)

2016. jan. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem értem. Miért nyálas? Igaz máshonnan másoltam nagyon megtetszett hogy mennyi igazság van benne. És igen, egy igazi szerelem kitart nagyon sokáig. Mint ahogy az utolsó válaszoló is írta. Nagyon köszönöm a válaszokat. 15/F
2016. jan. 7. 17:14
 8/18 anonim ***** válasza:

"A szerelem biológia. Feláll a bréd, berakod a muffoknak, prückölsz, kiveszed és vége. Ez a szerelem."



Arnold Riezentahler, osztrák pszichológus

2016. jan. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy te azért pozitívan válaszoltál. Nagyon igazad van :). Sokak azt se tudják mi a szerelem, mi az élet és hogy miért élünk.
2016. jan. 7. 17:17
 10/18 A kérdező kommentje:
Hát Mr.Pszichológus elèg hülye lehetett.
2016. jan. 7. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!