Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány az osztályomban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az osztályomban aki már 3 éve tetszik nekem de csak eddig legjobb baráti kapcsolatot tudtam elérni nála. De én ennél azért többet szeretnék elérni nála. Nem tudnátok valahogy segíteni? Légyszíves. Több infó-t alul tudtok elolvasni. Pls

Figyelt kérdés

irjatok :(

sajnos már elkövettem azt a hibát hogy egyböl letámasdás szerüen szerelmet vallóttam neki és ő erre azt mondta hogy ő nem TUD így érezni irántam.erre 3 héttel rá osztálykiránduláson mondta hogy próbáljuk meg és ez két hétig tartot odájig jutottunk hogy megöleltük egymást és a dunaparton sételtunk eggyett de évzáró elött azt mondta hogy nem érez irántam semmit és hogy így ennek nincs értelme ezt személyesen mondta meg nekem és akkor kicsordult egy könny csepp a szememböl és elmentem ezzel hogy rendben de én még mindig szeretlek na szerintem ezt se kellet volna mondjam sajna erre rákéthárom héttel minden nap rendszeresen irtunk egymással de csak legjobb barátilag és kérdezte hogy még mindig szeretem e én meg mondtam neki hogy igen még mindig és foglak is erre ebböl nem tudom hogy de az jött le hogy elkezdett sirni a bánatom miaat és kérdeztem tőle hogy nem érez akkor semmit irántam? erre ő azt mondta hogy nem tudom van amikor szeretlek és van amikor csak barátnak tekintek rád erre kiakadtam érzelmileg és barátnői folyamatosan kérdezgették tőlem is meg tőle is hogy milyért n em járunk én erre mindig azt mondtam nekik hogy nem akarom rá eröltetni ezt ezért nem is próbálom és persze azért sem mert nem érez ő is úgy irántam mint én iránta.tippeket szeretnék tőletek hogy mit tudnék kezdeni ezzel mert én tényleg nagyon szeretem őt csak nem tudom hogy tudnám ezt az ő érzelmeiben is kifejleszteni :( ez lenne a történet



2013. aug. 5. 21:55
 1/2 anonim válasza:
Szia:) Mintha én lennék a lány. Mivel van egy fiú aki szeret de én nem érzek iránta úgy. De nem szeretném elveszíteni mert ő egy nagyon különleges fiú számomra. Volt hogy azt éreztem szeretem de rájöttem nekem ő nem több mint egy barát. De azért barátkoztam vele mert vissza utasítottam és ez tudom milyen szar érzés. Nagyon jóba lettünk(előbb említettem különleges lett számomra). De azt nem mondta neki hogy nekem ő csak barát. Azt hittem neki biztos milyen jó hogy barátok vagyunk. Csak hogy ő ezt félre értette. Azóta nem beszéltünk fél éve.:/
2013. aug. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szia nem tudom hogy te vagy az a lány ha rákérdezek akkor kiderül :) vivien?
2013. aug. 6. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!