Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy férfi barátom aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy férfi barátom aki nekem nagyon tetszik, és most szingli vagyok, és felajánlotta hogy segít nekem párt találni. Ezekszerint neki én nem jövök be?

Figyelt kérdés
2016. jan. 7. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon nem.
2016. jan. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha tetszel is akkor sem akarja kockáztatni a barátságot, én sem tenném...


22F

2016. jan. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyértelműen nem.És legalább burkoltan,de őszinte.Jobb lenne,ha kihasználna pár d*gás erejéig?
2016. jan. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Vagy csak azért mert ő még egy rossz kapcsolatban van? Ez is lehet oka?
2016. jan. 7. 16:07
 5/6 anonim ***** válasza:
A fenti válaszolóknak valószínűleg igaza van, de azt sem zárnám ki, hogy ez egy közeledési pótcselekvés.
2016. jan. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mi az hogy közeledési pót cselekvés?
2016. jan. 8. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!