Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Angliai/skóciai lányok/nők...

Angliai/skóciai lányok/nők szerintetek szeretnének magyar férfiakkal a szigetországban ismerkedni?

Figyelt kérdés

Átlagostól jóképűbb férfi, hétköznapi (kicsit sem túlsúlyos, de nem is izmos) testtel.


Keresik, illetve keresnék magyar fiúk és férfiak társaságát?


Ha pl. kutyasétáltatás közben beszédbe elegyednének velük, vagy egy szórakozóhelyen leszólítanák a szebbik (nem elszállt, nem agyonsminkelt) példányaikat?



2016. jan. 8. 09:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A nők ott is ugyanúgy egyénenként eltérően gondolkodnak, mint itt. Nincs statisztikai adat.
2016. jan. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Világos, de te ott külföldiként tartózkodsz ott, ezt az akcentusból egyből felismerik, és ez gyakran előnyt jelent.


Brit nőkről kérdezném ezt, mennyire lehet náluk egy jószívű magyarországi fiatal férfi előny? :)


Nem házasodni akarok, nehogy valaki félreértse!:D Csak adott időre szerelmet. :)

2016. jan. 8. 10:33
 3/11 anonim ***** válasza:

A brit nők a fétised? :D

Ezt így elég nehéz megmondani :D, kérdezz szerintem egy erre szakosodott, vagy legalább angol fórumon, ahol tudnak is a britek válaszolni :D.

2016. jan. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Beszélgess velük interpalson (www.interpals.net). És nem, nem erény, hogy külföldi vagy, abból már van minden sarkon
2016. jan. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez vicces :) en Irorszagban elek es itt meg az ir pasik inkabb ismerkednek kulfoldi novel, mint irrel vagy akar angollal :D Miert pont ezek a nok? Az angol nok kegyetlen csunyak es igenytelenek.
2016. jan. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Senki olyan emberrel nem ismerkednék, aki ilyet ír:


"a szebbik (nem elszállt, nem agyonsminkelt) példányaikat"

2016. jan. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kinek nem inge ne vegye magára. Fájó pontra mutathattam, ha ennyire magadra vetted!:D :D


Egyáltalán nem rossz az az ember (férfi is és nő is van ilyen szép számmal), aki messze elkerüli (az esetek 100 %-ában alaptalanul maguktól) elszállt, csúnyán (gyk.: feltűnően) sminkelt (mert van ízléses is), ku.r.vás, vagy irritáló vielkedésű/kinézetű embereket.


Ehelyett a természetes szépséget kedveli, és az olyan végtelenül emberi kedvességgel áldott lányt, aki mint évszázadokon át - nem véletlenül - megtestesítette azt az igazi nőt, aki nem keep smile műmosolyt hord az arcán, hanem akinek belülről táplálkozik a valódi kedvessége. :)


Ez nem bűn, kedves pökhendi utolsó, tudod ez ízlés.



Én erre vágytam világ életemben, más meg másra.


Néhány cimbora a diszkós, trendi nőket kedveli, soha nem fogom megérteni mi jó egy ilyen (többségében elszállt, sokszor még butuska is) nőben, aki még csak nem is szép, de ők ezt szeretik, hát áldásom rájuk - egyáltalán nem szólok be nekik.


Ha neked egy ostoba tapló ember férfi kell, az egyedül a te dolgod.


Ellentétben veled, én nem szóltalak le téged, a kiíráshoz egyáltalán nem kapcsolódó valamivel szétoffolva azt.


Köszönöm a megértésed, hogy ezt tudomásul vetted. Béke!

2016. jan. 8. 17:01
 8/11 A kérdező kommentje:

Többieknek köszönöm, ment a zöld kéz!


De most már tényleg csak és kizárólag a kérdéshez szólhatok hozzá!


Hisz azért írtam ki, hogy ARRA kapjak választ - más nem érdekel.

2016. jan. 8. 17:08
 9/11 anonim ***** válasza:
43%

Az a bajom ezzel, hogy alapból ítélkezel. Lehet valaki egy hülyepitsa 0 sminkkel, és lehet valaki nagyon aranyos Liza Minelli-vé maszkírozva.


Mi van, hogy ha ők is azt mondanák, hogy a külsőd alapján nem is akarnak beszélni veled, pedig imádnának, ha beszélgetnétek?

2016. jan. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Az azért látszik, ha veled szemben jön egy kimagaslóan entellektüel jersey/geordie shore diszkócica nőszemély. Azt még egy idióta is azonnal levágja, hogy itt gondok vannak.


Csúnya vakolat borítja, ízléses helyett ízléstelen a sminkje, és szerencsétlen még butuska is ráadásként...


Fenntartom, hogy az ilyet kerülni egyáltalán nem gond, hiszen ez kizárólag ízlés. Mint valakinek a kék, másnak meg a piros. Attól, ha én nem kedvelem pl. a barnát még nem vagyok rossz. :)


Aki meg nulla sminkkel is egy pl. visszataszító viselkedésű ember, hiába lenne tegyük fel természetes szépség, az is látszik. Csak az nem az arcán, hanem a megnyilvánulásain.


De egyáltalán nem jó az sem.


Akiben megvan az a kettő amit keresek, annak nagyon örülök. És ezen magyar/brit lányokat kutatom.


Hiszen, ahogy írtad engem is szelektálnak mások, de most ezért ítéljem el őket, mert az ő másmilyen szempontjaik miatt nem vagyok szimpatikus nekik? Én ilyet nem teszek, még ha soha meg sem fogom érteni őket. :)

2016. jan. 8. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!