Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem tudok beilleszkedni...

Nem tudok beilleszkedni társaságba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hát az a helyzet, hogy nemrég lettem gimis és elég jól összebarátkoztan ott sokakkal, voltam is egy két bulin és ez tök jól hangzik meg amúgy bírnak is engem, de rendesen nem járok el másokkal, mert ilyenkor már mindenkinek meg van a maga társasága és én nem vagyok az a népszerű, akit így szívesen befogadnának, simán csak jófejnek tartanak akivel lehet beszélgetni meg ilyenek. Én meg most sok új dologba kezdtem, gitározok is sportolok is, de bátortalan vagyok mondjuk instára felmenni vagy más társaságokkal együtt lógni. Na most így kisírtam magam az internetnek hátha segít :D 16/F
2016. jan. 12. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Főzzél egy jó paprikás krumplit, és edd meg!


Egyébként mi a probléma? Nem lehet mindenki a társaság közepe. Elfogadnak, jóban vagy velük, szóval tényleg nem tudom, mit akarsz még.

2016. jan. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Biztos nem volt elég világos. Szóval nem a társaság közepe szeretnék lenni, hanem mondjuk a tagja legalább.
2016. jan. 13. 15:00
 3/3 anonim ***** válasza:

"simán csak jófejnek tartanak akivel lehet beszélgetni meg ilyenek."


Akkor beszélgess meg velük egy közös programot hétvégére!

2016. jan. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!