Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, ha a saját koroszt...

Mit tegyek, ha a saját korosztályomban nem tudok kiteljesedni, de egy korosabb társaságba pedig nem tudok beilleszkedni?

Figyelt kérdés

Vannak barátaim, de nem túl sok. Ráadásul nem is közös társaság, hanem mindenhonnan össze szedtem 1-2 embert.

3 éve nincs barátom se, mert nem vonzódom a velem egykorúakhoz.

Tegnap kint voltam barátnőmmel és két 17-8-9 év körüli fiú leszólított minket. Jól néztek ki, de megszólaltak és fájt. Agygörcsöt kapok a fiatal fiúktól. ÉS ugyan ezen a napon megismerkedtem egy 26-7-8 éves férfival is. És mellette teljesen biztonságban éreztem magam, tudtam vele beszélgetni, érdekelt a véleménye, és sokkal jobban beindult a kémia, mint egy tinédzsernél..

De tök mindegy, hogy barátkozásról vagy pasizásról van szó.

Ezért van az, hogy alig vannak fiú barátaim. Lányoknál másképp van, sok korombeli barátnőm van, de az idősebbekkel is sokkal jobban kijövök. Több a közös érdeklődési köröm.


És az a baj, hogy nem tudok beilleszkedni. Meg egyáltalán nem tudom, hol találhatnék huszonéveseket akik leállnak egy 18 éves lánnyal barátkozni.


2011. jún. 22. 23:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük! Érezd jól magad! Csináld azt, ami jól esik.
2011. jún. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

ÉS egyedül mind ezt hogy? Szeretnék esténként kiülni egy csapattal sörözni, beszélgetni. Vagy bármi.

De társaság híján ez egy kicsit mintha lehetetlennek tűnne.

Csak azt nem tudom, hogy hol?? Hol szerezhetnék én ilyen barátokat??

2011. jún. 22. 23:21
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát nem a GYIK elött ülve az biztos. Élj társasági életett.Járj kávézókba,bárokba,pubokba.
2011. jún. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

szerintem bárhol. a férfiak alapvetően jobban vonzódnak a fiatalabb nőkhöz 18-28 azért nem is nagy korkülönbség, hallani sokkal nagyobbakról is


meg aztán nem minden 18 éves fiú olyan bugyuta mint a többség


bármelyik kocsmában, kávézóban, sörözőben, ahol vannak emberek odamész és beszélgetsz velük.

de még neten is vevők az emberek az ilyesmire, közösségi oldalakon vagy ilyen kocsmázós oldalakon is találsz biztosan bármennyit.

2011. jún. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

06-22 23:58 Bocsi, hogy hét közepén nem mászkálok éjfélkor egyedül Pest közepén.



Persze, nem minden fiatal srác bugyuta.. De számomra nem vonzóak. Se külsőre se belsőre.


Oké, köszi mindenkinek a válaszát! :)

2011. jún. 25. 16:28
 6/12 anonim ***** válasza:

10:18vagyok


16:28

nem éjféltől nyitnak a kocsmák. most nyáron ha diák vagy egyébként is több időd lesz csavarogni


sőt, szerintem ha itt gykn megnézed, tele van az oldal magányos fiúkkal, meg akármelyik közösségi portálon tonnaszámra lehet találni ilyen srácokat akik fiatal lányokra utaznak.


nem mondom hogy mind hosszútávú szerelmet ígér, de ez olyan mintha egy gazdag izmos jóképű 30as pasi feltenné a kérdést hogy hol tudok 20onéves lányokkal ismerkedni...


szóval értelmetlen, sőt, kamugyanús, vagy nagyon fura környezetben nőttél fel (falun?)

2011. jún. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Éppen éjfélkor kaptam meg azt a kedves megjegyzést, hogy nem gyk-n kéne posztolni, hanem elmenni "csavarogni" Én pedig erre válaszoltam, hogy sajnálom amiért nem Pest közepén vánszorgok egyedül 1-ik helyről a másikba. :)



Kisvárosba. Komolyan azért vagyok kamu gyanús mert 18 éves vagyok és nem tudok beilleszkedni egy meglévő társaságba ahol jóval korosabbak nálam?? Vagy éppen azért mert hihetetlen, hogy ha oda megyek egy 28 éves sráchoz nem veti rám magát rögtön?? Az úgy vicces.

2011. jún. 26. 23:01
 8/12 anonim ***** válasza:

10:18vagyok


és ha én hajnali 5kor írom hogy menj kocsmázni az a kifogás jön hogy nincs még nyitva? :D ne legyél ennyire egyszerű


gratulálunk ha arra vágysz hogy rádvesse magát egyből egy idősebb fiú.

egyszerűen tényleg nem tudom elképzelni hogy egy fiatal lánynak problémája van az idősebb fiúkkal, miközben 40 éves házas hapik 18 éves fruskákat szednek fel... de nem csak a házasok, de ez más téma.


én arra tippelnék hogy vagy nagyon csúnya vagy, vagy nem vagy még az ő szintjükön, ezért nem érdekled őket.

járj el más városokba, ismerkedj neten is.

az újabb kifogások meg nem érdekelnek, mondtam valamit, sok szerencsét :D

2011. jún. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hát inkább vessék magukat, minthogy sehol semmi. Attól még ugyan úgy tudom mondani, hogy boccs nem..

Amúgy meg az biztos, hogy más városba ismerkedek és járok el, mert ahol én lakok az off.

A másik meg pontosan ez, hogy pl. Boltban össze ismerkedek ilyen félistenekkel.. De a következő szint az, hogy van feleség, menyasszony, gyerek, kutya, macska, stb. Mindig a foglalt embereket fogom ki.

A csúnyaság az pedig relatív fogalom. Mindenkinek mást jelent. Szerencsére én nem tartom magam rondának. Természetesen nálam vannak szebb lányok is ez nem vitás. De azért ez fájt.

Én még 1 dologra gondoltam, hogy túl alacsony vagyok. 158 centi mondjuk mindig magassarkút hordok, szóval egy 10 cm-vel feltornászom..

Az érettségemmel kapcsolatban pedig ismét nem tudok nyilatkozni. Mert az is relatív. 11 éves koromtól kezdve magamat kellett fenntartanom, mindent elintézni, és még az anyámat is nekem kellett istápolnom. Azt hiszem elég dolog járt már nekem ki az életből ahhoz, hogy érett legyek.

Mint leírtam sokkal jobban eltudok beszélgetni idősebbekkel, egy hullámhosszon mozgunk. Nagyon sok emberrel barátkoztam össze nappal. De este még senkivel.

Na mindegy, köszönöm mindenki válaszát egyszer talán megoldom.

2011. jún. 27. 13:08
 10/12 anonim ***** válasza:

10:18vagyok


akkor értsd úgy hogy nem felelsz meg az ízlésüknek. a lényeg hogy nem vagy fullos áru


bocs de szerintem ez is hülyeség, mert a férfiak inkább az alacsonyabb nőkre buknak.


előre látom hogy túl nagyok is a melleid és túl szőke a hajad :D


az érettség nem biztos hogy egyenlő az önállósággal. habár nem akarok túlozni, az átlagférfi témája nem haladja meg a sört, sportot, kocsikat, szexet és a hülyeséget.


akkor barátkozz nappal

2011. jún. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!