Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Manapság miért ilyen nagyképűe...

Manapság miért ilyen nagyképűek, flegmák a lányok!?

Figyelt kérdés

Valami elképesztő, amit manapság a nők többsége művel!

Azért régebben még értékelték a lányok, ha egy pasi

legalább kinyitotta előttük az ajtót, de ez csak a régmúlt. Manapság elvárják! De még csak rád sem néz, nem hogy rád sem néz, még csak meg sem köszöni!!! Nyomkodja azt a rohadt telefonját, jön veled szembe a feje benne van a kijelzőben, de egy centit nem menne arrébb! Köszönni természetesen neked kell előre, és valószínűleg, ha nem vagy szimpi nem fog visszaköszönni! A facebookon egyéb nem megy csak a csücsörítés, meg a flanc! A média tönkre fogja tenni az ismerkedést! Mert ilyen képet sugall, a divat a pénz, meg a flanc! És majd lassan oda fogunk jutni,hogy nem lehet majd megszólítani senkit, mert még a kevésbé szép lányok is Hercegnőknek képzelik magukat! Hová tűnt a lányokból a nőiesség, a szerénység?

A fiúk sem sokkal különbek, de azért messze nincsenek ennyire elszállva. És most nem tudok nem általánosítani, biztosan vannak kivételek, tőlük elnézést kérek, ne vegyék magukra, szerintem ezt a normális hölgyek is belátják.


2016. jan. 18. 03:03
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Szedd már össze magad!
2016. jan. 18. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nyugi nekem egyébként van barátnőm.

Csak napi szintem ezzel találkozom.

Ez van, mind1, csak felbaszták az agyam.

2016. jan. 18. 03:22
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
a lányok 99%-a ilyen,ez van
2016. jan. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Ki kell verni a kezükből.
2016. jan. 18. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Egyrészt a társadalom elkorcsosulàsa miatt, másrészt ez köszönhető azoknak a pssiknak, akik tövig kinyaljàk a seggüket, facebookon a csöcsmutogatós képeik alatt áradoznak meg istenítik őket, és még csodálkoznak h ezek utàn a csillagos egekbe szökik az egójuk és királykisasszonynak hiszik maguk, akinek minden kijár alanyi jogon? Az ilyenekkel nem kell udcariaskodni, talàn akkor majd észbekapnak kicsit.
2016. jan. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Èn ennek kb teljes mèrtèkben a szöges ellentète vagyok. De teljesen igaz amit mondassz. Èn engem nagyon irritál amikor így viselkedik valaki ès lenèz másokat..17/l
2016. jan. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hány évesekről van szó?

Mennyi nálad a "minden nő ", hány főt takar?

2016. jan. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én egészen mást tapasztalok,persze bunkó ribik mindig voltak,és lesznek is,lehet most több is van,mint régen,de ajtó nyitásnál,a buszra felszállásnál,én egészen mást tapasztalok.

Volt,hogy egy 25 körüli bomba csaj száll le a buszról,húzza maga után a nagy nehéz bőröndjét,lépne le,nyújtottam a kezem,megfogat a kezemet és lesegítettem,nehogy leessen...na,ő tényleg nézett bobita szemekkel a meglepettségtől,hogy mi a fax van,és elmosolyodott,én meg felszálltam.:D

Hát haver,ha neked a Faces ri#ancok a mérce,akkor ne csodálkozz.

2016. jan. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!