Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem baj az, hogy jobban...

Nem baj az, hogy jobban szeretek egyedül lenni, mint társaságban?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért, de sokkal jobban szeretek otthon lenni, mint a barátokkal elmenni valahova. Van pár ember akikkel el tudok beszélgetni (nem sok), de ha elhívnak valahova, mindig az az első gondolatom, hogy: "Nem akarok", de végül mindig igent mondok nehogy bunkó legyek, vagy nehogy mrgsértődjenek. Ha velük vagyok, akkor jól érzem magam, de ha hazaérek az sokkal jobb érzéssel tölt el.

Igazából nem tudom, hogy miért lettem ilyen. Két éve még imádtam ha valahol sok emberrel vagyok körülvéve.

Nyugtassatok meg, hogy van még ilyen ember. :) :D



2016. jan. 22. 14:05
1 2
 1/11 eznemlényeges ***** válasza:
100%
Van :D
2016. jan. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Van. :)
2016. jan. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagyunk egy páran.:)
2016. jan. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jajj de jó :D Azt hittem, hogy majd lehúznak, hogy antiszoc gyökér vagy valami :D
2016. jan. 22. 14:58
 5/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem baj :)


Ajánlom az alábbi cikket, elég jól üsszefoglalja a témátÉ


[link]

2016. jan. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*összefoglalja a témát, elnézést.. kicsit elcsúszott az ujjam :)
2016. jan. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, csak tőlem már nem is kérdezik, hogy mennék-e velük ide meg oda, mert úgyis tudják a válaszom előre, amit ha szétvernek sem lehet megváltoztatni. :D
2016. jan. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%
Én tudom, miért van ez. Az internet miatt. Tegye fel a kezét az előzőek közül az, aki mondjuk napi 4 óránál kevesebb időt foglalkozik olyan dologgal, amihez internet kell. Na ugye. Az összes szociális, szórakozási, nemi és információszerzési igényünk kielégítésére tökéletes a virtuális tér, amit otthonról ágyban fekve elérünk. És ez bizony nagy probléma, akárhogyan is próbálunk szolidarítani egymással. Én is közétek tartozom, de változtatni szeretnék ezen.
2016. jan. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó:Második vagyok.Szerintem ez nem igaz,legalábbis rám nem.

Volt olyan hogy egy hétig nem volt egyáltalán netünk,de akkor sem vágytam emberekre,olvastam,rejtvényt fejtettem vagy rajzoltam.Szóval kb mindent elkéne tőlem venni,hogy TALÁN ne legyek ilyen...:)

2016. jan. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%

Miért lenne baj? Jól érzed magad egyedül, nem vagy ráutalva másokra. Én sem járok el sehova, nagy ritkán kisebbfajta házibuli van nálam: inkább mosogatok, mint tömegközlekedem.

Na, ha már szóba jött ez a Net kérdés, felteszem a kezem. Rajzolok, festek, írok, programozok (utóbbihoz információszerzésre használom a netet), de ha semmim sem volna, akkor azon gondolkodnék, mit alkothatok akkor, amikor majd lesz valamim, legalább egy papírom és rajzeszközöm. Persze hasznos dolog a Net, és lassan már nélkülözhetetlen társadalmi szinten. De érzelmileg elvagyok nélküle, mint ahogyan emberek nélkül is. Kifejezetten élvezem az egyedüllétet, a csendes ihlet gyűjtést.

2016. jan. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!