Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Társaságban egyedül érzem...

Társaságban egyedül érzem magam, viszont amikor egyedül vagyok akkor meg társaság hiányom van. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2015. máj. 28. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem a megfelelő helyen, és a megfelelő emberek között mozogsz.

Ki kell jönnöd arról a helyről, és azok közül az emberek közül.


Ilyenkor mindig új dolgok és új jönnek, ha egy ember ilyet érez.


Ezt jelenti.

2015. máj. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rossz a társaság.
2015. máj. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Hát én teljesen ilyen vagyok. Az a poénja az egésznek, hogy még a megfelelő társaságba is nagyon egyedül tudom érezni magam egy idő után. Egyszerűen nincs olyan, hogy végig teljesen jól érzem magam. Viszont párkapcsolatba kettesbe meg nagyon szeretek lenni, akár csak egymás mellett pihenni, nem beszélni stb.
2015. máj. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
74%
a kedves hamradik nagyon jó választ adott. Én is ilyen vagyok és én is úgy érzem, hogy nem egy egész társaság kell nekünk hanem csak barát/barátnő kell mellénk...
2015. máj. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
Van abban valami amit a hármas mond. Én se szeretek egyedül lenni de van, hogy barátokkal vagyok de már lennék túl rajta. Unokatesómmal szoktunk olyat csinálni, hogy talákozunk, de nem azért mert feltétleül beszélgetni akarunk hanem mert nem akarunk egyedül lenni, az olyankor viszont jó.
2015. máj. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!