Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan ismerkedjek, hogyan...

Hogyan ismerkedjek, hogyan szerezzek ismerősöket?

Figyelt kérdés
Hogyan ismerkedjek a suliban? Mer közép iskolába járok, és tök jó lenne összehaverkodni másokkal is és nem csak az osztálytársakkal akikkel jóba vagyok, hanem úgy nálamnál fiatalabbakkal akik most kerültek a suliba ez az első évük. Csak azt nem tudom, hogy csináljam, mert nem vagyok egy túl magabiztos ember. Mert hát valljuk be úgy még se lehetne hogy jönnek velem szembe és akkor leszólítom őket, hogy figyu most legyünk ismerősök, meg hát azért a facebook se az igazi, de jó lenne valamilyen úton módon össze ismerkedni egyes emberekkel a suliba illetve csoportokkal.

2016. jan. 24. 15:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha van olyan szakkör, klub, sport ami érdekel, akkor jelentkezz oda, az jó alapot ad, a kapcsolatok kialakításához.
2016. jan. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!