Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi az az érettségi bankett?

Mi az az érettségi bankett?

Figyelt kérdés
Mit szoktak egy ilyenen csinálni? Azt tudom, hogy étteremben vagy fogadóba szokták tartani, de mi a program? Valaki beszédet mond, vagy csak evés, ivás és beszélgetés, aztán mindenki hazamegy?

2016. jan. 25. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ofő mond pár szót esetleg, de amúgy evés ivás, kötetlen beszélgetés tanárokkal, osztálytársakkal... az utolsó alkalom kb, hogy együtt van a társaság...
2016. jan. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Közös kajálás egy étteremben. Általában, ha a kaja mennyisége a fontos, Trófeába mennek. Szerintem az annyira nem hangulatos étterem, de mi is ott voltunk. Tanárok, diákok leülnek vegyesen, és már inkább, mint barátok beszélgetnek egymással.
2016. jan. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát nekünk nem is tudom, milyen volt. Mert összefolynak a fejemben kicsit ezek a dolgok. Mi szerenádozni mentünk ofőnkhöz, és akkor vendégül látott minket-. Ott volt a töri tanár is, mert szomszédok. De ez szerenád volt, csak ugye ofő azért megvendégelt. Minket a legtöbb tanár megvendégelt szerenádkor. A némettanárnőnk pl. hobbiból lovakat tart, és a lovardához hívott minket ilyen bográcsozásra. De ez mind szerenáddal összekötött dolog volt, érettségi bankettünk szerintem nem is volt.


Általános iskolában volt bankettünk, de ott a Margitszigetre mentünk le. Körbeültünk, beszélgettünk, utána lehetett külön is menni, pl. fiúk fociztak kicsit stb.

2016. jan. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, és mi az általános iskolain írtunk egy verset a tanárnak, és azt elmondtuk, meg adtunk neki egy karkötőt, amibe a dátumot belegravíroztuk.
2016. jan. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!