Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Élőben miért nem tudok beszélg...

Élőben miért nem tudok beszélgetni? Miért csak az interneten megy?

Figyelt kérdés

2016. jan. 27. 13:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Utolsó, "edzeni" kell.

Igenis beleszólni a beszélgetésbe, főleg, ha biztosan tudod, igazad van, vagy az adott témáról van egy konkrét, érvekkel is alátámasztható véleményed. Amit persze mások más érvekkel megcáfolhatnak, de ez így van rendjén, ettől nem kell pirulni :D

2016. febr. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
De magától jön a semmiért. Aki pirul, nem ő akar elpirulni. Pl. nekem már akkor is jön, ha egyszerűen köszönök vkinek, köszön vki, vagy megkérdezi, hogy vagyok. A boltban felteszek egy kérdést egy termékről, és akkor is jön. Vagy a pénztáros megkérdezi, h van-e pontgyűjtő kártyám, és máris. Nem tudom kiszámítani, h mikor következik be, ezért inkább nem is nagyon beszélek.
2016. febr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!