Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Jó ötlet lenne kivágni az...

Jó ötlet lenne kivágni az életemből a negatív embereket?

Figyelt kérdés

Tele van az ismerősi köröm negatív, siránkozó emberekkel. Mikor rosszul vagyok lelkileg, egyszerűen csak még mélyebbre taposnak. Több éves ismertségek ezek.


Viszont van 1-2 ismerősöm, aki iszonyatosan pozitív, életvidám és bár vicces, de velük, akikkel alig találkozom, sokkal jobban érzem magam, mint azokkal, akiknek nap mint nap a siránkozását kell hallgatnom.


Pozitív akarok lenni én is, és úgy érzem, hogy ehhez ki kell zárnom az életemből a negatív embereket.


2015. aug. 31. 23:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha sikerült megcsinálnod, kérlek, írd meg nekem is a módszert. Engem egy sereg rosszindulatú, negatív ember vesz körül.
2015. aug. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem kell feltetlenul kizarni, csak amint lehet kompenzald az erzest valami pozitivval. Keress egy + embert, hivd fel, egyel egy csokit, barmi...
2015. aug. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én azon vagyok hogy elkerüljem a "negatívizmust". Pl: nem nézek híradót, mert abban általában csak negatív dolgokat közölnek, amennyire csak lehet elkerülöm a negatív embereket, szóval te is megpróbálhatod. Mindenben megpróbálom a jót keresni. :D 22/f.
2015. aug. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha meg tudod tenni, zárd ki őket. A negativizmus, az állandó károgás, rinyálás pesszimista, világfájdalmas lamentálások mérgezőek, irgalmatlan energia kell ahhoz, hogy túltedd magad a hatásán, ellensúlyozd saját magadból merítve. Ha jön bármi külső dolog, amivel meg kell birkóznod, pillanatok alatt borul az egyensúly, észre sem veszed, és téged is megfertőznek a pesszimizmussal, kárörvendéssel, irigységgel.
2015. aug. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az a baj, ha én kivágnám a negatív embereket az életemből, nem maradna senki...:D
2015. szept. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az én életemben is sok negatív ember van, viszont nekem olyan erős a pozitív oldalam, hogy esélytelen, hogy ezek seregbe vergődve letudjanak húzni, egyénenként meg pláne nem...megszabadulhatsz a negatív emberektől, de akkor kapcsolatokat szakítasz meg, vagy lehetsz te olyan erős, hogy őket is húzod magaddal felfelé...


22F

2015. szept. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindenben igy van, hogy a negativ/visszahuzos dolgokat kerulni kell, mert egyszeruen elvonjak az energiaidat. Egyszeruen ne baratkozz ilyen emberekkel, sajnos soha ne erj ra ha ezek keresnek es nem kell jopofat vagnod a hulyesegeikhez. Persze igy kisebb lesz a vilag es alig marad korulotted valaki, de inkabb vagyok egyedul mint barmok kozott.
2015. szept. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok olyan erős, hogy felhúzak másokat.


Sőt, kifejezetten depressziós vagyok. De én úgymond meg tudom magam gyógyítani. vagyis meg tudnám, ha nem húznának mindig le. komolyan, mikor időszakosan letöröltem 1-2 embert faceről, a világ legboldogabb embere voltam. Aztán visszaírták magukat....

2015. szept. 1. 17:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha kivágod az egyiket, úgyis jön helyette másik. Az emberiség alattomos, hiába is figyelsz rá.
2015. szept. 2. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én 7 évig voltam depressziós, tudtam az okot és a megoldást is a problémára...

Akkor csak erősnek mutattam magam, ma meg erősebb vagyok mint amilyennek mutatom magam...

Sok negatív ember szerint én "szerencsés vagyok"...ja mekkora mázli, hogy 14 éves koromtól 21-ig hajtottam mint az állat, hogy 3 szakmám legyen...tök mázlista vagyok, hogy a saját erőmből tanultam...másnak nem is lehet ekkora szerencséje, ilyen 10.000 évente egy van!

Sok negatív ember van sajnos...egy fórumon segédkezem néha és ugye a fórumozók megtalálnak olyan kérdésekkel amit ŐK nem, de ÉN megtudok oldani...

Nem mondom meg a megoldást, nem rágom a szájukba, van akinek irányt mutatok és ha elég kitartó megoldja a problémát ő maga, igaz egy kis segítséggel, de a 90% egyből meghátrál...10% megpróbálja van aki később hátrál meg, de van akinek sikerül és végre elhiszi, hogy mindent meg lehet oldani, csak tanulni kell...


22F

2015. szept. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!