Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit lehet kezdeni a személyesk...

Mit lehet kezdeni a személyeskedő hülye p. sákkal?

Figyelt kérdés

Tudom hogy erre a kérdésre kivétel nélkül mindennő felháborodik, de nem is feléjük szól.

Hogy lehet az olyan pofátlan megjegyzéseket, súlyos személyes sértéseket, célozgatást kezelni amit egyes nők produkálnak, aki ok nélkül csinálja, de még öreg is akinek látszik az arcán milyen önelégült,kiélt, az is... semmi közöm hozzá de olyan sértő célzást tesz a személyiségemre,vagy egy dologra amiről nem tehetek.. úgy hogy semmi rosszat nem ártottam neki, egyáltalán a téma sem én voltam, de nagyobb társaságban is igyekszik megszégyeniteni, aztán persze gyorsan témát vált.. ha meg szóvá tenném azt se tudná persze hogy miről beszélek.

alapból nem vagyok az a beképzelt bnkó paraszt... de az ilyenek, nagyon feltudják cseszni az agyam, egyre roszab szinte idegileg csak úgy elpattanna már a cérna már helybe ütnék..Komolyan. de nem lehet.. mert akkor ugye megint én leszek a hibás mindenbe..

csak gyülik bennem a feszültség, ez se jó.. Faterom aztmondja nem kell az ilyet felvenni mert akinek nem inge nem veszi magára... De az se megoldás hogy szó nélkül hagyni és csinálja tovább a hülyeségeit. És akkor ugye a női nem szerint mi vagyunk elitélve elkönyvelve mint bunkó csávók.. Hát gratulálok hozzá.

pff ocsmány egy dolog. Ti hogy álltok az ilyenhez ?


2016. jan. 29. 14:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Igen, a nők egyik jellegzetessége kibeszélni egymást a hátuk mögött, de bevallom mi is teszünk megjegzéseket néhány haverunkra, amit udvariasságból nem előttük mondunk. Meg azért mert vicces.

Szóval ez minden emberben benne van. Vagy te csak a nőknél tapasztaltad ezt?

2016. jan. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább fogalmazz úgy, hogy mindkét nembe vannak olyan emberek akik nem akarnak rendet tenni a saját házuk táján,és el kezdik bántani az olyan embereket akiknek semmi közük az ő h.lyeségeikhez.

Fogadd meg apád tanácsát, és ne foglalkozz velük. Ennyi! Nincs értelme leállni vitázni velük, mert soha sem fogják megérteni a te álláspontodat.

Inkább kezdj el a saját életeddel foglalkozni, mint, hogy más bántásán kinlódni.

Van ilyen velem is előfordult már több olyan bunkó vagy nagyon patkány helyzet, mindkét nem részéről , de azzal nem lép az ember előrébb, ha rágódik rajtuk....

Foglalkozz a saját házad tájával és tanuld meg kiszűrni a füleddel a sértő megjegyzéseket. Magyarán nem kell észrevenni sem meghallani amit olyan emberek mondanak, ami csak is a saját véleményük vagy gondolatuk rólad. Ha nincs alapja, akkor az nem a te problémád. Ennyi! Ha van alapja, akkor meg kezdj el te is rendet rakni a a saját házad táján! Szintén ennyi!

2016. jan. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
inkább azt mondom hogy nőknél jobban irritáló, az h ennyire semmibe veszik a Férfit és azt hiszik hogy nekik mindent szabad csak azért mert nő, és hát nem tudom ti hogy vagytok de nekem ez a viselkedés semmi nőiességet nem sugall
2016. jan. 29. 14:32
 4/13 anonim ***** válasza:
Túlságosan lángolnak. Le kell őket oltani miatta.
2016. jan. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
na de egységesen kezelitek az ilyet ? ugyanúgy reagálnátok egy mondjuk 20 évesére mint egy 40 körülinek ? nemtudom de elég hülye használhatattlan nevelési forma ragadt rám régről, ugye mi időnkbe még úgy tanitották, nevelték belénk hogy tiszteljük az idősebbet.. most ilyenkor ez is átfut az agyamon.. pedig fölösleges amilyen világot élünk kb mindenki tegez mindenkit, és akkor én most szoljak vissza úgy egy idősebbnek mintha csak ugyanúgy valami fiatal kis suhanc lenne ?.
2016. jan. 29. 14:43
 6/13 A kérdező kommentje:
azzal meg ha nem szólok vissza, csak az a baj hogy rajtam marad mint negativ jelző.. ami gyülik ugye. a másik meg amiért nem jó ez a módszer, mert akkor mindenki azthiszi hogy én olyan vagyok akire lehet bármit mondani. De sajna hátrányomra nyugisabb családba nöttem fel erkölcsi értékekkel, nem azt tanitották hogy hogy szóljunk be a másiknak.. tehát ez a módszer használhatattlan.. kéne erre valami jó hatásos módszer ami nem sül el visszafele, úgy hogy azért odatenném magam én is hogy érezze az illető hogy a jó k. anyukájával szórakozzon ne velem, de ugyanakkor meg ne legyen túlzottan erős hogy én legyek a taplószemétláda
2016. jan. 29. 14:52
 7/13 anonim ***** válasza:
Simán le kell őket szarni. Az ilyenek csak magukkal vannak elfoglalva és rengeteg komplexussal küzdenek, emiatt igen csak frusztráltak, és folyton folyvást próbálnak a figyelem középpontjába kerülni. Semmi nem zavarja őket jobban, mint amikor nem rájuk figyelnek.
2016. jan. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
hmm mondjuk ez igaz!
2016. jan. 29. 15:01
 9/13 anonim ***** válasza:

Már ha itt tartunk mi az a probléma ami miatt beszólnak neked?

Amúgy én is ezt tanácsoltam neked, hogy sz.rd le őket csak különböző szóhasználattal. De legalább eljutottál az ősödhöz vissza. Ő is ezt mondta neked, miért nem figyelsz oda mit mond a fater neked. Neki van igaza.

2016. jan. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"amiről nem tehetek"

"Erről nem tehetek és már tudok róla."

"ha meg szóvá tenném azt se tudná persze hogy miről beszélek."

Akkor emlékeztesd rá vagy amikor mondja, szólj.

"Komolyan. de nem lehet.. mert akkor ugye megint én leszek a hibás mindenbe.."

Nem mindenbe csak kommunikálási skilledben.

"De az se megoldás hogy szó nélkül hagyni és csinálja tovább a hülyeségeit."

Miért kéne szó nélkül hagyni? Ez nem logikus.

Kommunikálj többet.

2016. jan. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!