Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit lehet kezdeni az introverz...

Mit lehet kezdeni az introverzióval (befelé fordulás, gátlásosság)?

Figyelt kérdés
Én extrém módon az vagyok. Nagyobb társaságba a fejem felett beszélnek, én meg csk ülök mint egy kuka és azon gondolkodom, hogy most mennyire ülök mint egy kuka és ez milyen ciki, szólaljak már meg. Kényelmetlen, kellemet len ahogy érzem magam, ezzel szemben mások felszabadultan röhögnek, beszélgetnek. A legrosszabb mikor hozzám szólnak, hogy "na mi van miért vagy ilyen csendes?" Attól megőrülnék. Mit lehet csinálni? kompletten elkerülni az ilyen helyzeteket, vagy erőltetni mégis noha egyetlen porcikám se kívánja?

2015. jún. 28. 13:04
 1/3 A kérdező kommentje:
Az olyanokat, hogy "értékes vagy", meg "másban vagy jó" cseszhetem, mert ez nem oldja meg a problémámat ott és akkor.
2015. jún. 28. 13:06
 2/3 anonim ***** válasza:
Barátkozhatsz extrovertált emberekkel bármikor, de egy idő után te is rá fogsz jönni, hogy csak színházaznak. Még mindig a csendesebb emberek a legértékesebbek.
2015. jún. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1, nem akarok barátkozni, csak néha elviselni az ilyen összejöveteleket mikor nincs más választásom

2, mondtam hogy a "értékes vagy" szöveg nem használ

2015. jún. 28. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!