Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Bunkó, személyeskedő szomszédd...

Bunkó, személyeskedő szomszéddal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Van egy fura szomszédunk.Egyedülálló, beképzelt,okoskodó 30as kövér pacák, aki ráadásul azt hiszi magáról, hogy egy Don Juan és folyton szidja a nőket ja és még alkesz is .A párommal barátkozik, szoktak együtt sörözgetni, beszélgetni.Én nem nagyon bírom.Mellettünk lakik így elkerülni nem nagyon lehet.Sokszor utálatoskodik velem, beszólogat, bunkó dolgokat mond ilyenkor leszoktuk állítani, de nem igazán érdeli a dolog.Páromnak is folyton beszól, meg úgy általában mindenkihez van pár "kedves" szava.Nem tetszik neki, hogyha én is ott vagyok párommal, olyan mintha kiakarná sajátítani magának(ekkor szokott beszólogatni) valamint már személyeskedik is, hogy mi biztos szexeltünk azért nem nyitottuk ki az ajtót, meghogy (van egy kutyánk)a kutyánk biztos jól nyal stb.Volt már, hogy mikor ott voltam oda fingott jó sokszor és undorító dolgokról beszélt(ő mikor veri ki,hányszor, hogy tele van a töke már és kikéne üríteni meg hasonlók).Ilyen bunkó emberrel mit lehet kezdeni?

2013. aug. 5. 16:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

"A párommal barátkozik, szoktak együtt sörözgetni, beszélgetni."

Hát, hogy barátkozni nem kellene vele, az egyszer biztos...

2013. aug. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Sajnos párom barátkozik vele nem tudom róla lebeszélni, pedig megvan róla a véleménye.Nem is értem minek.:S:S
2013. aug. 5. 16:41
 3/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk mikor bunkózik,mit csináljak, hogy észervegye magát?Hagyjam ott?Vagy csúnyán szóljak vissza?
2013. aug. 5. 16:43
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyívben el kéne kerülni.Vagy elköltöztök.Mást nemigen tudok javasolni.
2013. aug. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
d ezt másokkal is csinálja?
2013. aug. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

2 éve lakunk itt, elköltözni nem tudunk.

Igen másokkal is csnálja, de velem elég durván már, szerintem azért mert párom áll vele szóba jobban, a többi szomszédnak már gyereke van azokkal nem haverkodik annyira velünk meg igen sajnos.Ha én vagyok vele bunkó, megkérdezi páromat sunyiba, hogy már megint menstruál???Tehát nem veszi a lapot.

2013. aug. 5. 17:08
 7/13 anonim ***** válasza:

"Sajnos párom barátkozik vele nem tudom róla lebeszélni"

Madarat tolláról, embert barátjáról ismerni meg...


Férfiak egymásközt elhülyéskedhetnek, és megengedhetnek kicsit többet is maguknak, de ha a páromat így zsinnyegtetné egy f.aszi, és rendszeresen kellemetlen helyzetbe hozná, akkor minimum nem állnék vele szóba.

2013. aug. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen utolsó ebben van valami...
2013. aug. 5. 18:00
 9/13 anonim ***** válasza:
Asszem, akkor már tudod is, hogy kinek kell rágnod a fülét ez ügyben... ;)
2013. aug. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia! Én írtam a #4-es illetve az #5-ös választ is.

Na annyit még hozzátennék,hogy szerintem még szólni kéne a közösképviselőnek,hogy "ilyen" a szomszéd,vagy fogjatok össze a lakóközösséggel ellen(mármint ugye a szomszéd ellen)

Sok sikert kívánok neked! (:

2013. aug. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!