Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Korcsolyapálya valóban alkalma...

Korcsolyapálya valóban alkalmas ismerkedésre vagy csak nekem nem megy? Pszichológusom tanácsolta persze semmi se lett belőle előre megmondtam, de megtettem amit kellett.

Figyelt kérdés

Nem igazán tudok ismerkedni „előrehaladott” korom ellenére (20) ami konkrétan azt jelenti hogy még soha senkivel (röviden). Pszichológusom tanácsa menjek el egy korcsolyapályára ő is anno rengeteget ismerkedett ott, ott nagyon könnyű szerinte szinte el se lehet kerülni az ismerkedést. Hát oké ezen ne múljon de előre megmondtam hogy a világon senki se fog hozzám odajönni. Így is lett. Ott voltam pár alkalommal 2-3 órákat, a kutya rám nem nézett, a kutya rám se vakkantott. Ismerkedni? Hogy? Kivel?

Mert az gondolom tiszta, hogy én oda nem megyek senkihez, erre senki és semmi se vehet rá. Ha nem így lenne, nem kéne pszichológushoz járnom nyilván. Ha valaki odajönne hozzám abból akár lehetne is valami. De mivel senki se jön oda és miért is jönne, hát ennyi game over.


Szóval az a kérdés hogy egy ilyen helyek mint pl korcsolyapálya, gyorsétterem, koncert, strand stb tényleg alkalmasak ismerkedésre? Uis pszichológus tanácsára vagy épp saját ötlettől (strand) ezeket én mind mind kipróbáltam. Eredmény: mi lenne. Semmi. Ahogy várható is volt.

A kutya rám se néz, hozzám se szól. Akkor ennyi?


Mert én oda nem megyek hozzá nem szólok senkihez MAGAMTÓL. Inkább a halál.


2016. jan. 31. 10:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Strandon hozzám anno sokan odajöttek.

De a helyszín tökmindegy.

2016. jan. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Hát hozzám az utolsó bolhás kutya se jött oda soha sehol.
2016. jan. 31. 10:15
 3/26 anonim ***** válasza:
26%

Már alapból az alkalmas ismerkedésre, hogy le tudtad írni helyesen, hogy "korcsolyapálya", illetve hogy felismerted, hogy segítségre van szükséged. Szerintem azért ajánlotta, mert itt viszonylag sok időt töltenek az emberek közel egymáshoz, és bőven van időd kitalálni azt, hogy milyen szöveggel menj oda, míg pl.: egy koncerten lehet, hogy másodpercek alatt kellene döntened, mert eltűnik a tömegben a másik. Arra ügyelj, hogy ne keltse a szöveg azt a hatást, hogy te már előre betanultad, inkább légy természetes.

Én sem megyek oda egykönnyen a másikhoz, de azért azt gondold végig, hogy onnantól, hogy nem tetszel neki, az ő számára válik kínosabbá a dolog, mert valahogy úgy kell leépítenie, hogy ne sértsen meg. Te még találhatsz valaki olyat, akinek tetszel, de neki nálad tényleg "game over". Ha meg tetszel neki, akkor nagyjából tökmindegy mit mondasz, ha megkérdezed, van-e kedve beszélgetni, biztos hogy lesz. Kérdezd meg, volt-e már itt, kikkel jött, aztán ha te is beszámoltál néhány dologról, megkérdezheted, mi a terve még a hétvégére. Ezek szerintem egyáltalán nem tolakodó kérdések, ha pedig tetszel neki, még értékelni is fogja. Sok sikert! :)


21/F

2016. jan. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

"hogy milyen szöveggel menj oda"


Sajnos nem érted a lényeget. Senkihez semmilyen szöveggel nem fogok odamenni. Nem merek és ezen senki az atyaúristen se segíthet. Ha odatartasz egy fegyvert a fejemhez, hogy vagy mész vagy lövök akkor tudod mit? Lőjj. Inkább.

Én oda nem megyek meg nem szólítok senkit. Inkább a halál.

2016. jan. 31. 10:20
 5/26 anonim ***** válasza:
68%

Ja, és mégegy jótanács: lehet, hogy a vékony, természetes hajú, szemüveges, szövetkabátos, visszafogottnak tűnő lány valójában egy ordas nagy ribi, és miután este azon gondolkodsz, hogy milyen jó is volt vele korizni, éppen akkor élveznek bele másodszor.

Ugyanígy az is simán benne van, hogy az egyenes hajú, kisminkelt, csinos, szük ruhás lány viszonozza a gondolataidat egész éjszaka, és utána jó társaságra lelsz benne. Tapasztalat.


(#3)

2016. jan. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
0%

Dehogynem, ha sokszor végigpörgeted a fejedben, hogy milyen lehetséges következményei vannak, ha odamész, akkor oda fogsz menni. A saját gondolataidat unod meg, és már érdekelni fog, hogy vajon mi történik valójában. :)


(#3)

2016. jan. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Hát engem nem fenyeget a veszély, hogy akár ordas ribi akár visszafogott csajszival bármi dolog is legyen.
2016. jan. 31. 10:26
 8/26 A kérdező kommentje:

"kkor oda fogsz menni."


Nem fogok odamenni. Inkább elfutok vagy el se megyek eleve.

2016. jan. 31. 10:26
 9/26 anonim ***** válasza:
0%
És ha - tegyük fel - egy lány menne oda, és kezdeményezne, később a kapcsolatban jól tudnád érezni magad úgy, hogy nem te kezdted el megismerni, hanem ő tette meg a kezdő lépést?
2016. jan. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
33%

"... persze semmi se lett belőle előre megmondtam, de megtettem amit kellett"

"Mert én oda nem megyek hozzá nem szólok senkihez MAGAMTÓL. Inkább a halál"

Ez nem a korcsolyapálya hibája.

2016. jan. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!