Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy kezeljem ezt a beszólogat...

Hogy kezeljem ezt a beszólogatást? Mit mondjak?

Figyelt kérdés

Angliában lakom és a buszon egy hete elkezdett egy srác csesztetni ilyen teljesen ostoba dologgal,hogy szopjam le meg átjöhete hozzám meg ilyenek..

először analizáltam őt,mondtam ,hogy éretlen meg komplexusai vannak de csak folytatta tovább,aztán felvettem azt,hogy beleegyezek stílust igen gyere át hozzám,hozd a barátaidat is stb,ma meg mondtam,hogy éretlen és unalmas, és bizonyítani akar a barátainak..

igazából nem az én korosztályom,kisebb nálam,de nagyon unom és nem akarok csöndben ott ülni,mint valami gyámoltalan szerencsétlen. segítsetek légyszi


2016. febr. 2. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem igazan ertem, a buszon ott van minden nap pont akkor amikor te szallsz fel? Akkor szallj fel a kovetkezore!
2016. febr. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Iskolabusz
2016. febr. 2. 18:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha pofánb****od? Én rühellem az ilyen gusztustalan szennyeket, már rég kilógattam volna az ablakon. Adj neki egyet, azt kész!
2016. febr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ah nem lennék képes megütni senkit

valami más ötlet nincsen? mielőtt erőszakhoz folyamodok. amúgy ha hozzám ér megpofozom

2016. febr. 2. 18:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne analizálgasd - egyébként sem értesz hozzá -, hanem egyszerűen nézd levegőnek. Ha továbbra is zaklat, akkor kell segítséget kérni felnőttől.
2016. febr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szerintem nem te tudod mihez ertek

Te ne szexelj mert nem ertesz hozza

2016. febr. 3. 06:36
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen valoazinuleg levegonek nezem aztan felnottol segitseget kerek. :Dddd szerinted hany eves vagyok? 11?
2016. febr. 3. 06:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!