Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan kezeljem a cikis...

Hogyan kezeljem a cikis helyzeteket? (bovebben lent)

Figyelt kérdés
Elég szerencsétlen vagyok még a saját lábamban is elbotlok:D Nagyon sokszor kerülök cikis helyzetekbe és az iskolatársaim ilyenkor nevetnek rajtam, hogyan kezeljem ezt a dolgot? Képes vagyok napokig azon rágódni, hogy kinevettek :/ Elore is koszi a valaszokat!
2014. jan. 14. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nevess te is az egészen. Esetleg kezdj el sportolni, az majd javítani fogja a mozgáskoordinációdat, az ügyességedet és nem mellesleg az egészségnek is jót tesz.
2014. jan. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rá se ránts, majd kinövöd. Én is elég érzékeny vagyok ilyen téren, de meg kell tanulni nem foglalkozni ilyenekkel.
2014. jan. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az unokahúgom is ilyen.

lever,eltör,elront mindent olyan béna.

viszont ha nem kap kellő figyelmet,akár direkt is csinálja és amikor nevetünk rajta,ő talán még jobban szórakozik az egészen,született bohóc.

2014. jan. 15. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj el társastáncra, vagy néptáncra. El sem hiszed, mennyit segít.
2014. jan. 15. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Tanuld meg szeretni magad. Ha arra edzel, amiben nem vagy annyira jó, egy idő után biztosan jönni fog az áttörés.


Aztán meg rá kell szoktatnod magad, hogy mások sokszor csak azért nevetnek rajtad, hogy maradj is abban a helyzetben, amiben most. Ha tudni fogod kezelni ezeket a helyzeteket, akkor rájössz, hogy az elvetettségtől féltél. Tudatosan állj ellene ennek.

Ha szeretni fogod magad, magabiztosabb leszel, nem fog, vagy nem annyi minden fog érzékenyebben érinteni és ez látható lesz már. Onnantól kezdve pedig jó úton jársz az álmaid megvalósítása felé.

Legtöbbször amúgy azok akarják, hogy elbukj, és abban bukj el, akik nem sikeresek azon a területen és/vagy nem akarják, hogy te az legyél.

Tojd le. Be kell rugni az ajtót, ha kell vmi és kész...

2016. jún. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!