Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha 16 évesen nem élek semmi...

Ha 16 évesen nem élek semmi társasági életet akkor megbánom 25 évesen?

Figyelt kérdés

Kissebbségi komplexusom van és nem akarok ismerkedni senkivel és mindig itthon vagyok mert így legalább nem ér semmi rossz élmény mint régen.


Pedig nagyon szeretnék társasági életet élni és normális bulikba menni a "társaságommal".

Meg nyáron csinálni is valamit.


De nem hiszem hogy ilyen tinikorom lesz.


Megbánom hogy nem lesz/nincs tinikorom?

Nem tudom hogy mennyire lesz rossz vissza gondolni erre az időszakomra majd 25-30 évesen.


16/f


2016. febr. 2. 19:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha alapból társaságkedvelő ember vagy (extrovertált), akkor igen. Nagyon erősen meg fogod bánni, mert egy életben az ember csak egyszer 16 éves. És ami a rosszabb: ha 25 évesen olyannyira hiányzik a valahai meg nem élt 16 éveskori bulizás, hogy akkor jut eszedbe 16 évest játszani ...
2016. febr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, megfogod bánni. én is sokmindent bánok (azokat a bulikat amiket kihagytam stb) pedig csak 21 vagyok. Éld ki most magad persze ne vidd túlzásba, tudd hol a határ (magyarul ne rohangálj bedrogozva a rendőrség előtt... részegen lehet de bedrogozva nem :P) szerezz minél több élményt
2016. febr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Akkor fel kell valahogy készülni. :(


Kiélném magam, de hogy? Nem lehet nekem.

2016. febr. 2. 19:51
 4/11 A kérdező kommentje:
Mert én a szüleimen kívül nem ismerek szinte senkitsem.
2016. febr. 2. 19:52
 5/11 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, sok minden lesz amit soha nem tehetsz meg. Pl 2m magas profi kosarasz akarsz lenni, de nem születsz akkorának.


Már most is bánod, hogy nincs.

2016. febr. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nem bántam meg.
2016. febr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, megfogod bánni. Nem lesz olyan tapasztalatod, mint a kortársaidnak, és hülyén fogod érezni magadat.
2016. febr. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Én azt bántam meg,hogy 16 évesen nem tanultam és most szopom a f* szt,ahelyett,hogy egy kényelmes irodában ücsörögnék.
2016. febr. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 Nyilván ha valaki nem él társasági életet az egyenlő azzal, hogy minden otthon töltött idejét tanulásra szánja.
2016. febr. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tudom,csak azért erre is gondoljon.
2016. febr. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!