Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy tudnek azon valtoztatni...

Hogy tudnek azon valtoztatni hogy ne legyek ijen?

Figyelt kérdés
Mar 10 eve itt lakuknkde alig ismerek valakit nem tudom mi hol van csak naggyabol nem jarok el szinte sehova meg ha elis megyek barati korbe akkor ahhoz a temakhoz hozza se birok szolni mert en nem szeretem a motrokat kocsikat nem erdekel hany loeros de viszont mast meg az nemerdekel hogy ez a jatek ez a gep mogy szol hogy nez ki es nemtudom nagyon unom mar ezt szeretnek valtoztatni de nem tudom jogy kell onbizalomhianyos vagyok szoval nem is merem ravenni magam .

2016. jan. 1. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Te egyszerűen nem tudsz kommunikálni, ez az írásodról azonnal levehető.


Tanulj meg kommunikálni.

Tanulj meg helyesen írni.

Olvass könyveket, hogy legyen szókincsed.

Olvass cikkeket, tanulmányokat, teszteket, hogy informált legyél.

2016. jan. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ajaj, egyetértek az előzővel, szerintem is leginkább a könyvtárral barátkozz. Én nem vagyok egy nyelvtannáci, de ez még nekem is sok. A kérdés értelmét konkrétan alig lehet kibogozni, mintha kódnyelven írték volna...
2016. jan. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*írták
2016. jan. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

**írták

A fene vigye el, hogy nem lehet utólag szerkeszteni a válaszokat.

2016. jan. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!