Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Titeket érdekel a sok megoszto...

Titeket érdekel a sok megosztott gyerekkori kép Facebookon?

Figyelt kérdés
Inkább osztana meg mindenki egy-egy angol szót és képet hozzá. Akkor véletlenül lenne valami hasznai is a fos oldalnak.
2016. febr. 3. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem,ez már ,megint csak arra jó,hogy ne legyen uncsi anyira a facebook..meg persze aki szeret feltűnösködni annak ez egy remek alkalom.

Úgy bírom a facebookot ,állandóan kitalálnak valamit,amít minden egyes ember leutánozz és persze valóban valami haszontalan dolgot :-)

2016. febr. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem érdekel. Angol szavakat szoktam megosztani és hozzá képeket.
2016. febr. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Először még szívesen nézegettem. Szerintem aranyosak. Meg sok olyan ismerősöm van, akit nem pici korától ismerek. Szóval érdekes volt.

De amikor már naponta nagyon sokan raknak ki, az már unalmas és nem is nézem végig.

Nekem az tetszik, akik kirakták az 5 képet egy montázsban, így nem napokig húzzák.

Ilyen angol szavasat még nem láttam.

De arra is lehet mondani, hogy miért pont angol? :) Én spanyolt tennék ki vagy oroszt :)

2016. febr. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Valakit örömmel tölt el az, hogy a facebookon mindig változatos az idővonala, a figyelem középpontjában van, és akár úgy is tűnhet, hogy vannak barátai. :D


Sajnos egy ismerősömnek az az egyik legnagyobb teljesítménye, hogy "ellopott" 30 bökést. Amikor valahogy ezek a bökések eltűntek, teljesen kiakadt, és majdnem depressziós lett. A másik eset, mikor a like-okat számolja a profilképeken, kinek van több. :(

2016. febr. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

nekem tetszik.


Ha nem vagy rá kíváncsi, meg úgyis fos az oldal, nem kell nézegetni. Felmész, elolvasod a az üzeneteidet és lelépsz. Máris nem kell foglalkoznod a szerinted értelmetlen képekkel.

2016. febr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Még így is jobb nézegeti azokat, mint azt amikor van egy ismerősöd és naponta feltesz egy képet magáról ugyanabban a pózban fotózva........................................ mintha minden nap máshogy nézne ki de tök ugyanaz. Nem értem ezeket az embereket. Lelkileg szegények. Vajon hány ember menne el a temetésükre xD
2016. febr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hasonlóképp irritál, mint pl. Mi az indián neved, mi voltál előző életedben?, Melyik hírességre hasonlít a profilképed?, és Mémkeretbe ágyazott bölcsességek.....És persze a macskájukról-kutyáról százával fotót posztoló 40 éves házaspár, akik leírják, éppen mit gondolhat a kedvencük, és persze mit eszik a drága...Vagy étteremben

mit eszik valaki, vagy edzés közben milyen fehérjeturmixot kell innia...ja és persze honnan csekkol be.....

2016. febr. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hehe. Ezek is jók. Még a kedvencem az UH képek.
2016. febr. 4. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!