Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Valaki tanács, élmény? (költöz...

Allycica222 kérdése:

Valaki tanács, élmény? (költözés) Fontos!

Figyelt kérdés
nagyon messze költözök a családommal. Mosonmagyaróvárról Miskolcra.(ami kb az ország másik felén van) Nehezen fogom itt hagyni ezt a várost mert nagyon kötődök hozzá:( itt vannak a barátaim,szerelmem ráadásul a legjobb barátnőmmel egy gimibe mentünk volna. Nagyon szereteem és nem tudom hogy leszek képes itt hagyni. ő az aki tartja bennem a lelket megért és elfogad minden hülyeséggemmel eggyütt.:) (most 8.-as vagyok) amúgy nyáron költözünk és nagyon szarul érint az egész... nem tudok semmit Miskolcról ráadásul az új suli miatt is rettegek. Fura egy ember vagyok... kicsit éretlen,gyerekes,vicces és nagyon sokat tudok dumálni. Félek hogy nem fogok tudni beilleszkedni és nem találok majd igaz barátokat. Olyanokat akik hasonlóan "hülyék" ,mint én :DD de ott vannak ha szükségem van rájuk. emiatt nagyon aggódok mert nehezen bízok meg emberekben..:/ ráadásul az egyik barátnőm aki idősebb mesélte hogy neki nincsenek igaz barátai mert mindegyik kibeszéli a másikat cserbenhagyják egymást meg ilyenek :( ettől félek én is.. ráadásul nem is szeretnék elköltözni nagyon depressziós lettem emiatt... valaki aki már költözött vagy járt hasonló cipőben esetleg v an valami bíztató szava annak nagyon örtülnék mert most teljeen össze vagyok törve.. esetleg aki miskolcon él és tudna róla néhány szót írni annak is örülnék :( :)

2016. febr. 10. 20:42
 1/3 anonim válasza:

Érthető, hogy félsz a környezet változástól, de biztos hamar megfogod szokni. A költözésig tölts minél több időt a barátaiddal, a szerelmeddel meg valószínüleg folytatás nem nagyon lesz, hacsak bele nem mentek a távkapcsba, ami nem biztos hogy olyan jól menne.

Szerintem az új sulitól és az új barátoktól nem kell félned...akik viccesek és sokat szeretnek beszélni, azok könnyen beilleszkednek. De ha azt veszed észre, hogy az éretlenségedet és a gyerekességet nem igazán nézik jó szemmel, mert az sok embert idegesíthet, akkor abból vegyél kicsit vissza:D

Ne a barátnőd barátaiból indulj ki, hogy neki nincsenek igazi barátai..ez hogy kibeszélnek mindenkit, azt mutatja hogy gyerekesek és irigyek egymásra...Próbálj meg mindenkivel jóban lenni. Én gimiben így csináltam..

Úgyis lesz 1-2 olyan ember akikkel jobban szimpatizálsz :)

Én nem miskolci vagyok, de voltam ott pár napot. Nem rossz város, sokat fejlődött. Mindenképp menj el a barlang fürdőbe:D Lehet bobozni is. Úgy hallottam hogy sok buli szokott ott lenni :)

Remélem segítettem!

2016. febr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Írtam neked :D
2016. febr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
okés :D köszi a segítséget,bíztatást :)
2016. febr. 16. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!