Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hétvégén lementünk a városban...

Hétvégén lementünk a városban 2 haverral inni. Van egy jó helyünk (eléggé lebuj), egy játszótér szerűség. Tele volt 12-14 évesekkel akik szintén ittak. De nem az a kulturáltabb ivás, hanem vedelés. Ez lenne a mai generáció?

Figyelt kérdés

Ordibáltak, a kiscsajokon pics_anadrág volt, cigiztek. Közben a Mr. Busta meg Essem féle bunkó, obszcén szöveget nyomták. Mellbevágó érzés volt. Mi lesz ezekből?? Vajon normális felnőttek lesznek? Oké én is 16-17 évesen már elkezdtem iszogatni, de viszonylag normális keretek között. Nem az első ilyen eset hogy ilyeneket látok.

Szívesen válaszolok privát üzenetre, szeretek eszmecserét folytatni az emberekkel. (18F)



2014. máj. 27. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szerencséjük van még lehetnek normális felnőttek.
2014. máj. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4 év múlva ők is hasonló kérdést fognak kiírni. 20 évesen nekem is ez volt a megfigyelésem - most vagyok 27.
2014. máj. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
14 évesen én is itt tartottam, vagyis a kortársaim és mégis ember lett belőlük. Ez van, korán érnek.
2014. máj. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi is ugyanilyen hülyék voltunk ennyi idősen (obszecintást mondjuk mellőztük, de ittunk játszótéren, röhögtünk és énekeltünk hangosan, sőt néha már ordenáré módon is :D ), lányok szétsminkelték az arcukat, a parfümön kívül mindent megittunk amiben alkohol volt, stb.

Mégis mindenki normális ember lett, ma már több, mint 10 évesek azok a barátságok, amik akkor köttettek. 90%-unk diplomát szerzett, mindenki dolgozik és mindenki lépeget az életben előre a baráti társaságunkból, segítjük egymást ahol tudjuk.

2014. máj. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

korán érnek? 14 évesen ne érjen sehova, mikor mi elmentünk iszogatni és 12-14 évesek ott hagoskodtak odaszoltunk hogy nem kéne, ilyenekre a nevelés ráférne, elhiszik hogy ők már "nagyok" mert megengedik nekik. Én legszivesebben pofonvágnám az összeset úgy, hogy sorrendben köpnék ki a fogaikat.De előszőr a szüleikkel kéne elbeszélgetni.

Én 14 évesen kilyártam az utcára és fociztunk, meg játszottunk, eszünkben nem volt hogy igyunk, vagy cigizzünk, 16 évesen kezdem el inni, de nem vedelni, ma már kicsit többet :) (19/F)

2014. jún. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!