Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » "A szűz lányokkal az a baj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"A szűz lányokkal az a baj, hogy a legkisebb törődés után is betegesen fognak ragaszkodni. " Egy ilyen után hogy mondjam meg, hogy én is az vagyok?

Figyelt kérdés

A barátommal nem régóta vagyunk együtt, 2 hete (5 éve ismerem amúgy). Nem igazán csináltunk még semmit a csókolózáson kívül, vagyis tegnap a kocsijában majdnem, de aztán inkább befejeztük.

Viszont ma beszélgettünk, ott volt egy haverja is, akinek írogat egy lány és kérdeztem, hogy miért nem akar vele találkozni, a válasza pedig az volt, hogy "mert senkije nem volt még". Mikor kérdeztem, hogy ez miért baj, akkor mondta a barátom a fent említett mondatot...


Oké, elmúltam 18, pletykáltak már rólam, de még sosem csináltam semmit fiúval, barátom sem volt.


2016. jan. 31. 21:33
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja, meg utána mondta azt is, hogy egyszer volt szűz barátnője, de 3 hét után feladta, mert "az az életstílus nem neki való"...
2016. jan. 31. 21:34
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Én mondjuk rájuk borítottam volna az asztalt, de ezt csak most, harmincas fejjel mondom.

Közöld a barátoddal, hogy megnyugodhat, nem a szüzesség elvesztése tölt agyat a lányok fejébe.

2016. jan. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Pffff jajj na jó megpróbálom normálisan.

Hát szerintem kb egy újabb lyuk lennél az övén.

Azt szeretnéd?

2016. jan. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Mi most szakitottunk a baratommal,nekem o volt az elso mindenben,de eddig egesz jol vagyok,mivel a vegefele a kapcsolat nagyon rossz volt,az hogy meg csak vele fekudtem le,nem jelent sokat szamomra.
2016. jan. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 opened paradise ***** válasza:
73%
Sehogy. Amúgyse lenne vele a legjobb,a másik mondata alapján...
2016. jan. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Én mondjuk egy ilyenért szakítanék. Hát az kizárt dolog, hogy én olyannal legyek, aki ilyen baromságokat összehord :D
2016. jan. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Felejtsd el,jobbat érdemelsz,főleg elsőnek.

Egyébként igaza van az állítást illetően :) Az első barátomhoz én is betegesen ragaszkodtam,de ezt csak utólag látom így.

19L

2016. febr. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs igaza, én pl. sose ragaszkodtam betegesen. Ez nem a szüzességtől függ, hanem attól, hogy milyen alkat az illető lelkileg, milyen hatások érték, mennyire érett személyiség.
2016. febr. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy az az életstílus nem neki való..? Gondolom nem tette szét neki a csaj elég hamar. Felejtsd el ezt a srácot, de tényleg. Egyrészről egy barom, másrészről pedig egész biztos, hogy nem komoly kapcsolatban gondolkodik. Ilyennel akarod elveszteni a szüzességed?!
2016. febr. 4. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!