Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan változtassak ezen? (Lent)

Hogyan változtassak ezen? (Lent)

Figyelt kérdés
Amikor társaságban vagyok (főleg egy új társaságban) akkor általában keveset beszélek, és rájöttem, hogy azért mert félek, hogy ha mondok valamit, akkor nem figyelnek rám, vagy nem válaszolnak, pedig sok mindent tudnék mondani, mert akinél tudom, hogy biztos meghallgat, meg érdekli amit mondog annál nagyon beszédes vagyok. Hogyan küzdjem le ezt a félelmet? Segítsetek kérlek nem akarok csöndes lenni

2016. febr. 13. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Realizálj. Ha legrosszabb is következik be, nem történik semmi rossz.
2016. febr. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez velem is így van, de én nem gondolom, hogy ezzel bármi probléma van. Ha egy társaságban érzem, hogy nem érdeklek senkit, akkor nem beszélek. Inkább az a baj, amikor valaki ennek pont az ellenkezőjét teszi. Szerintem ebben az esetben ne magadba keresd a hibát. Az ember érzi, ha érdeklik, érzi, ha nem, ez alapján nyílik meg. Te egyszerűen csak nem érzed ezt. Ha olyan lenne a társaság, akkor éreznéd.
2016. febr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!