Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon koltekezo vagyok,...

Nagyon koltekezo vagyok, hogyan valtoztassak ezen?

Figyelt kérdés
Arrol van szo, h szabadidomben, ha unatkozok, akkor elmegyek vasarolni.Azt hiszem, hogy attol leszek boldogabb, ha mindent megveszek, ami tetszik. Ez egy elegge rossz szokas, amirol szeretnek leszokni. Tippek?
2015. dec. 22. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Pont igy vagyok ezzel.Es mar lassan az osszes penzen erre megy el.😨😨

Nekem is nagyon fontos lenne pár tipp akar itt,akar privibe😦😦😦

2015. dec. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne kolts annyit. Ez észben dol el.
2015. dec. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Blade Bone ***** válasza:
Költsd a saját pénzed. :) Ha azt költöd, akkor meg vigyél magaddal mindig kp-t, de csak annyit amennyi a fontos dolgokra kell, így kényszerítheted magad a leszokásra. Valamint ha mindig ugyanazon helyekre jársz, és már tudod mi merre található, akkor csak azokhoz a polcokhoz menj, amikhez szükséges, így nem kerülnek a látóteredbe olyan dolgok, amiket feleslegnek vennél meg. :)
2015. dec. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2015. dec. 23. 08:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok, ráadásul a saját pénzemet költöm, szóval ebben sem lehet korlátozni.

Én most kezdtem a leszokást, hát nem egyszerű.......

CSak olyan helyre megyek vásárolni, ahol tutira nincs semmi amit megvehetnék a muszáj-dolgokon (kenyér, tej stb) kívül.

2015. dec. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!