Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az általános vagy a középiskol...

Az általános vagy a középiskolában kialakult emberi kapcsolatok, barátságok a tartósabbak és szorosabbak általában?

Figyelt kérdés
Melyik helyen alakulnak ki inkább hosszan tartó, vagy életre szóló barátságok?
2016. febr. 18. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom szerint az egyetemen.:-)
2016. febr. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én utáltam az általános iskolás osztálytársaimat. Faluban nőttem fel és ott egy ilyen suli volt, tehát mindenki oda járt így napközben is velük futottam össze és még rosszabb volt a kapcsolatunk.

Középsulisokkal mai napig talizunk, de nem vagyunk legjobb barátok.

2016. febr. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Általános iskolás barátságom az akkori legjobb barátnőmmel addig tartott, amíg gimibe nem kerültem.

A gimis legjobb pedig gimi után még kb 2-3 évig. Aztán azóta évi 1-2-szer ha beszélünk. Találkozni meg évente-kétévente talán.

Ami nekem a legtartósabb , ilyen 2 van szerencsére, azok a munkahelyemen alakultak ki. Már nem dolgozunk egy helyen velük, de azóta is nagyon jóban vagyunk, minden nap beszélünk, sokszor találkozunk.

2016. febr. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Általános iskolás nem tartós egyáltalán. A középiskolás inkább mondható tartósnak, olyankor alakulnak ki életre szóló barátságok.
2016. febr. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Középiskola. Ott sokkal inkább vagy önmagad, mint egy kamasz kör 1. harmadáig se tartó időszakodban.
2016. febr. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!